potrawy

Artykuły

Wyśmienite przepisy kulinarne na wyborne i pyszne pasty

Spaghetti, obiad
Author: neonza
Source: http://www.sxc.hu
Jesteś miłośnikiem gotowania? Zdołałbyś praktycznie wcale nie wychodzić z kuchni? Kochasz wymyślać i szykować dobre potrawy i desery dla całej rodziny? Jeśli tak, to bezspornie zainteresują Cię interesujące przepisy na pasty. Pasty wybornie nadają się do wielu potraw, w szczególności idealnie smakują jako dodatek do kanapek. Przeglądając rozliczne przepisy kulinarne możemy natknąć się na multum przepisów dotyczących przygotowania pasty.

Jak przyrządzać potrawy oszczędnie? Jest sporo ciekawych sposobów na niedrogie domowe gotowanie. Poznaj najistotniejsze z nich

Zupa z grzankami
Author: Muhammad Ashiq
Source: http://www.flickr.com
Gotowanie to codzienność, coś z czym spotykamy się każdego dnia. Są mimo to osoby, które nie gotują zupełnie, zamiast tego jedzą na mieście. Pozostali gotują sporadycznie, bo czasami im się nie chce, więc chcą przykładowo zamówić jedzenie. Większość jednak ludzi przyrządza potrawy, bo tak jest zazwyczaj taniej.

Czemu badanie krwi jest tak ważne i jak powinniśmy się do niego przygotować? Co jest najbardziej istotne?

badania w laboratorium
Author: Iqbal Osman
Source: http://www.flickr.com
Laboratoria medyczne znajdują się w sumie w każdym mieście. Pewnie jest to odpowiedź na chęć wobec badań, które obecnie wymagane są nie tylko do pracy, ale znacznie zazwyczaj do szkół.

Pomysły na obiad

Pierogi z mięsem i sosem paprykowo-czosnkowym
Author: JAWO
Source: JAWO
Wszyscy znamy to stare powiedzonko, które dotyczy trzech kolejnych posiłków w ciągu dnia. Według niego, śniadanie należy zjeść samemu, obiadem dzielić się z przyjaciółmi, natomiast kolację oddać wrogowi. Znamy jeszcze jedno, które głosi, że pierwszy posiłek powinien być królewski, natomiast drugi- już nieco mniej wystawny. Nie próbujmy zapominać o sytym obiedzie. Samo śniadanie, nawet jeśli jest wyjątkowo obfite, nie doda nam na paliwa na cały dzień. Tak naprawdę, w naszym powszednim jadłospisie powinno być pięć posiłków, spożywanych o stałych porach. A obiad jest bardzo ważną jego częścią.

Czas zmienić swoją dietę

Author: VirtualErn
Okres urlopowy już kwitnie. Słoneczko co raz mocniej przygrzewa, a my odsłaniamy co raz więcej ciałka. Organizujemy również rodzinne wakacje. Z pewnością mnóstwo ludzi wybiera się na urlop nad ciepłe morze. Tęsknimy już do tych beztroskich chwil na plaży i wesołych figli w morzu. Wyskoczył tylko jeden wielki problem. Niestety nie możemy się wcisnąć w strój do kąpieli z ubiegłego sezonu.

Przekonaj się jak zostać dobrym kucharzem

ciasto w formie do pieczenia
Author: Timothy Vollmer
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj moda na gotowanie jest niemalże tak ogromna jak jeszcze kilka lat temu moda na taniec – kiedy jeszcze nie gotujesz w swojej kuchni, niewątpliwie powinieneś przynajmniej spróbować. Okazuje się, że gotowanie jest fantastycznym sposobem spędzania wolnego czasu – zwłaszcza jeśli gotuje się z kimś bliskim.

Święta w sanatorium nad morzem - wspaniała fantastyczna okazja do tego, by odpoczać od natłoku codziennych obowiązków

opakowanie
Author: whatleydude
Source: http://www.flickr.com
„Gwiazdka” czy Wielkanoc to z całą pewnością magiczny czas. Nim jednakże usiądziemy do rodzinnego ucztowania, trzeba wszystko ugotować, zrobić generalne porządki, kupić potrzebe artykuły.