potrawy

Artykuły

Czas zmienić swoją dietę

Author: VirtualErn
Sezon urlopowy już w pełni. Słoneczko co raz mocniej przygrzewa, a my odsłaniamy co raz więcej ciała. Organizujemy także rodzinne wakacje. Na pewno mnóstwo osób wybiera się na wczasy nad jakieś morze. Tęsknimy już do tych beztroskich chwil na plaży i wesołych kąpieli w lazurowej wodzie. Wyskoczył tylko jeden wielki problem. Niestety nie jesteśmy w stanie się wcisnąć w kostium do kąpieli z zeszłego lata.

Święta w sanatorium nad morzem - wspaniała fantastyczna okazja do tego, by odpoczać od natłoku codziennych obowiązków

opakowanie
Author: whatleydude
Source: http://www.flickr.com
Boże Narodzenie czy Wielkanoc to bez wątpienia magiczny czas. Nim jednakże zasiądziemy do rodzinnego ucztowania, trzeba przyrządzić wszystkie potrawy, posprzątać cały dom, nabyć niezbędne towary.

Wyśmienite przepisy kulinarne na wyborne i pyszne pasty

Spaghetti, obiad
Author: neonza
Source: http://www.sxc.hu
Jesteś miłośnikiem gotowania? Mógłbyś praktycznie wcale nie opuszczać kuchni? Kochasz wynajdywać i przygotowywać smakowite potrawy i desery dla całej rodziny? Jeżeli tak, to na pewno zainteresują Cię interesujące przepisy na pasty. Pasty świetnie nadają się do wielu potraw, w szczególności świetnie smakują jako dodatek do kanapek. Przeglądając różne przepisy kulinarne zdołamy natknąć się na multum przepisów dotyczących przygotowywania pasty.

Pomysły na obiad

Pierogi z mięsem i sosem paprykowo-czosnkowym
Author: JAWO
Source: JAWO
Wszyscy znamy pewne powiedzonko, które tyczy się trzech najważniejszych posiłków w ciągu dnia. Wedle niego, śniadanie powinniśmy zjeść sami, obiadem dzielić się z najbliższymi, natomiast kolację podarować wrogowi. Znamy jeszcze jedno, które głosi, że pierwszy posiłek musi być królewski, tymczasem drugi- już nieco mniej wystawny. Nigdy nie zapominajmy o sytym obiedzie. Tylko śniadanie, nawet jeśli jest wyjątkowo obfite, nie zapewni na paliwa aż do wieczora. Tak naprawdę, w naszym codziennym jadłospisie powinno się pojawić pięć posiłków, spożywanych o regularnych godzinach. A obiad stanowi bardzo ważną jego część.

Czemu badanie krwi jest tak ważne i jak powinniśmy się do niego przygotować? Co jest najbardziej istotne?

badania w laboratorium
Author: Iqbal Osman
Source: http://www.flickr.com
Laboratoria medyczne można znaleźć w sumie w w każdym większym mieście. Chyba jest to odpowiedź na potrzebę wobec badań, które teraz wymagane są nie tylko do miejsca zatrudnienia, ale znacznie zazwyczaj do szkół.

Jak przyrządzać potrawy oszczędnie? Jest sporo ciekawych sposobów na niedrogie domowe gotowanie. Poznaj najistotniejsze z nich

Zupa z grzankami
Author: Muhammad Ashiq
Source: http://www.flickr.com
Gotowanie to codzienność, coś z czym stykamy się każdego dnia. Są mimo to osoby, które nie gotują zupełnie, zamiast tego stołują się na mieście. Jeszcze inni gotują sporadycznie, bo czasami im się nie chce, więc chcą przykładowo zamówić jedzenie. Większość jednak osób gotuje, bo tak jest zazwyczaj taniej.