lekarze

Artykuły

Poszukujesz naprawdę świetnego ortopedy? Spróbuj popytać wśród rodziny - być może ktoś poradzi Ci, do kogo powinieneś się udać?

operacja kolana
Author: Zdenko Zivkovic
Source: http://www.flickr.com
Chyba każdy z nas czasami potrzebuje pomocy fachowca. Jeśli dopadnie Cię zwykłe przeziębienie, zwykle nie ma konieczności wybierać się do lekarza - zwykle choroba sprawnie przechodzi, a Ty będziesz w stanie wyleczyć się sam. Są jjednakże przypadki, kiedy w ogóle nie poradzisz sobie bez pomocy fachowca. Jeśli dla przykładu złamałeś albo skręciłeś sobie nogę, wtedy pomoc ortopedy jest właściwie niezbędna.

Czemu badanie krwi jest tak ważne i jak powinniśmy się do niego przygotować? Co jest najbardziej istotne?

badania w laboratorium
Author: Iqbal Osman
Source: http://www.flickr.com
Laboratoria medyczne można znaleźć w sumie w w każdym większym mieście. Chyba jest to odpowiedź na potrzebę wobec badań, które teraz wymagane są nie tylko do miejsca zatrudnienia, ale znacznie zazwyczaj do szkół.

Jakie są aktualne przyczyny utraty pamięci u pacjentów?

Stetoskop lekarski
Author: Dr.Farouk
Source: http://www.flickr.com
Stan zdrowia Polaków z roku na rok ulega pogorszeniu. Coraz więcej pacjentów zapada na zdrowiu. Niegdyś wyłącznie najstarsze osoby doświadczały dotkliwych chorób. Aktualnie choroby są udziałem coraz to młodszych rodaków. Choroby serca, nadciśnienie, nowotwory czy choroby neurologiczne dotykają wiele osób, bez względu na starość.