Kanalizacja

Artykuły

Gdzie znaleźć firmę przeprowadzające usługi wodno-kanalizacyjne?

stalowe kolanko rury
Author: Phil Gradwell
Source: http://www.flickr.com
Remont czy wybudowanie domu wymaga ogromnego nakładu pracy. Prócz wylania fundamentów, stawiania ścian czy budowy dachu, trzeba zaplanować wszystkie niezbędne do egzystencji instalacje. Czy wykonają je wynajmowane firmy budowlane?

Włazy żeliwne - co obowiązkowo należy uwzględnić przed ich wyborem

kanalizacja
Wszelkiego rodzaju wyposażenie kanalizacyjne powinno się wyróżniać paroma istotnymi cechami: wytrzymałością na urazy, wodoszczelnością, stabilną konstrukcją, a także odpornością na korozję i pozostałe procesy chemiczne. Jest to szczególnie ważne, gdy ponadto dotyczy to miejskiej kanalizacji, przez którą każdego dnia przepływa ogromna ilość wody deszczowej , jak również ścieków.

Pragniesz troszczyć się o środowisko? Przechowuj odpady we właściwych zbiornikach!

kosz
Author: Quinn Dombrowski
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze zaledwie kilka lat temu Polacy nadzwyczaj chętnie pozbywali się nieczystości, wyrzucając je do lasu lub na położoną blisko nich łąkę. Nasza świadomość ekologiczna była tak naprawdę żadna. Aktualnie wiemy już, że nie tylko wyrzucanie śmieci źle wpływa na środowisko, ale też, że należy je składować w odpowiedni sposób. Obowiązujące dzisiaj rozporządzenia prawne odnoszące się do wywozu śmieci nakładają na nas obowiązek ich segregacji.