pokoje

Artykuły

Rozkwit turystyki w poszczególnych regionach Polski spowodował, że coraz chętniej ludzie zostają w kraju na urlop

widok z pokoju hotelowego
Author: xlrider
Source: http://www.flickr.com
Czas urlopów jest dla wielu ludzi nadzwyczaj ważny i wiąże się z długimi przygotowaniami. Na początku jest selekcja oferty i miejsca, następnie cała logistyka związana z dojazdem i na końcu odkrywanie atrakcji w okolicy. Oczywiście w przypadku zaaranżowanych wypraw zagranicznych tej pracy jest o wiele mniej i wiele osób pokusza się na tą formę odpoczynku.

Szczecin jest idealnym miejscem na letni wypad; jeżeli lubimy komfortowe warunki, lepiej wcześniej zarezerwować apartament.

Szczecin
Author: Lovepro
Source: http://www.flickr.com
Szczecin jest wyjątkowo interesującym miastem dla turystów. W sezonie letnim przyjeżdża tutaj mnóstwo osób, które pragną zwiedzać zabytki, przechadzać się lub zwyczajnie dobrze zjeść. Przed zaplanowaniem wyjazdu dobrze będzie się zastanowić, gdzie znaleźć nocleg, byśmy nie byli zawiedzeni.

Oranżeria przy budynku, czyli ogród rozkwitający i zieleniący się cały czas.

kwiaty do ogrodu
Author: Swallowtail Garden Seeds
Source: http://www.flickr.com
Ogród zimowy, czy jak inni wolą go nazywać przydomowa cieplarnia, jest nie tylko wersją oszklonej przybudówki zapełnionej roślinnością. Aktualne oranżerie mogą pełnić dużo funkcji. Mogą stanowić płynne scalenie domu z ogrodem, mogą stać się wersją otwartego przeszklonego salonu lub nasłonecznionej jadalni „pod chmurką”, zapewniającą oryginalny dom i wnętrze. Jeżeli planujemy, aby nasz przeszklony pokój był równocześnie jadalnią czy salonem, lepiej usytuujemy go na północnej ścianie budynku, gdzie temperatura i nasłonecznienie zazwyczaj jest umiarkowane.