twarz

Artykuły

Zastanów się jak możesz pomóc swojej skórze? Najczęściej dermatologia laserowa jest idealnym rozwiązaniem

twarz
Author: Luke Lehrfeld
Source: http://www.flickr.com
Wstajesz o poranku z łóżka i pierwszą Twoją myślą jest makijaż? Już teraz dowiedz się jak wyzbyć się swoich kłopotów, żeby nie musieć nakładać codziennie tony tapety na swoją twarz.

Usługi w zakresie medycyny estetycznej - poznaj zabiegi, które są teraz na topie

zabieg
Author: DER-MED
Source: DER-MED
Wybór mającego duże doświadczenie profesjonalisty, co profesjonalnie długi czas para się rozwijaniem usług z zakresu medycyny estetycznej, zdecydowanie ułatwią nam Katowice. To właśnie tam trafimy na wielu specjalistów, co swoim imponującym i wieloletnim doświadczeniem przyćmią niejednego fachowca z innego miasta. Usługi dotyczące branży jak medycyna estetyczna Katowice opanowały do znakomicie już wiele lat temu.

Męska garderoba na jesień - w co zaopatrzyć garderobę?

ćwiczenia w odzieży termoaktywnej
Author: Sammy Zimmermanns
Source: http://www.flickr.com
Raz dmucha, raz pada. Raz ciepło, raz zimno. Oto nasza śliczna złota jesień. To kłopotliwa pora roku, szczególnie kiedy idzie o garderobę.


Często w jesienne poranki czy wieczory będziemy postawieni przed niemałym dylematem – co na siebie wrzucić, by nas nie przewiało, byśmy nie zmarzli bądź by na opak – nie było nam zbyt gorąco.

Nie zawsze chcemy kupować duże opakowania kosmetyków czy innych artykułów — świetne bywają wtedy próbki

kierowca
Author: Thomas Cloer
Source: http://www.flickr.com
Człowiek, który wymyślił saszetkę, jako formę oferowania próbek przeróżnych produktów, powinien otrzymać Nobla.


Współczesny człowiek oszalał na punkcie saszetek. W dzisiejszych czasach da się kupić prawie wszystko w formie próbek, które będą pakowane w niewielkie saszetki.

Jakiego rodzaju kremy do twarzy najbardziej korzystnie wybierać? Jak zatroszczyć się o cerę? O jakich kwestiach pamiętać?

skóra - perspektywa
Author: Arild Finne Nybø
Source: http://www.flickr.com
Na pewno żaden kosmetyk nie dba tak o cerę, jak krem. Nawilża, odżywia skórę twarzy, a jednocześnie chroni ją przed spalinami, słońcem i wiatrem. Działa też w nocy, jak pozwala naszej skórze na regenerację.