twarz

Artykuły

Jakiego rodzaju kremy do twarzy najbardziej korzystnie wybierać? Jak zatroszczyć się o cerę? O jakich kwestiach pamiętać?

skóra - perspektywa
Author: Arild Finne Nybø
Source: http://www.flickr.com
Bez wątpienia żaden kosmetyk nie zatroszczy się tak o cerę, jak krem. Wspaniale nawilża, odżywia skórę twarzy, a ponadto chroni ją przed spalinami, wiatrem oraz słońcem. Działa również w nocy, gdy umożliwia naszej skórze na regenerację.

Usługi w zakresie medycyny estetycznej - poznaj zabiegi, które są teraz na topie

zabieg
Author: DER-MED
Source: DER-MED
Wybór mającego duże doświadczenie specjalisty, który profesjonalnie od wielu lat para się rozwijaniem usług z zakresu medycyny estetycznej, wyjątkowo uproszczą nam Katowice. To właśnie tam wyszukamy wielu specjalistów, jacy swym wyjątkowym i wieloletnim doświadczeniem mogą przyćmić niejednego specjalistę z innego miasta. Usługi dotyczące branży jak medycyna estetyczna Katowice opanowały do znakomicie już wiele lat temu.

Zastanów się jak możesz pomóc swojej skórze? Najczęściej dermatologia laserowa jest idealnym rozwiązaniem

twarz
Author: Luke Lehrfeld
Source: http://www.flickr.com
Wstajesz o poranku z łóżka , a pierwszą Twoją myślą jest makijaż? Już teraz dowiedz się w jaki sposób pozbyć się swoich problemów, aby nie musieć nakładać każdego dnia tony tapety na swoją buzię.

Męska garderoba na jesień - w co zaopatrzyć garderobę?

ćwiczenia w odzieży termoaktywnej
Author: Sammy Zimmermanns
Source: http://www.flickr.com
Raz dmie, raz pada. Raz ciepło, raz ziąb. Oto nasza ładna złota jesień. To problematyczna pora roku, szczególnie jeśli chodzi o garderobę.


Nieraz w jesienne ranki bądź wieczory zostajemy postawieni przed ogromnym dylematem – co na siebie założyć, ażeby nas nie przewiało, abyśmy nie zmarzli albo by na odwrót – nie było nam zbyt gorąco.