twarz

Artykuły

Usługi w zakresie medycyny estetycznej - poznaj zabiegi, które są teraz na topie

zabieg
Author: DER-MED
Source: DER-MED
Wybór mającego spore doświadczenie profesjonalisty, co w sposób profesjonalny długi czas para się rozszerzaniem usług w zakresie medycyny estetycznej, zdecydowanie uproszczą nam Katowice. To właśnie tam odnajdziemy wielu ekspertów, co swym wyjątkowym i wieloletnim doświadczeniem przyćmią niejednego profesjonalistę z innego miasta. Usługi związane z dziedziną jak medycyna estetyczna Katowice opanowały do doskonale już dawno temu.

Zastanów się jak możesz pomóc swojej skórze? Najczęściej dermatologia laserowa jest idealnym rozwiązaniem

twarz
Author: Luke Lehrfeld
Source: http://www.flickr.com
Wstajesz rano z łóżka i pierwszą Twoją myślą jest make-up? Już dziś dowiedz się w jaki sposób wyzbyć się swoich szkopułów, aby nie musieć nakładać na co dzień tony tapety na swoją twarz.

Męska garderoba na jesień - w co zaopatrzyć garderobę?

ćwiczenia w odzieży termoaktywnej
Author: Sammy Zimmermanns
Source: http://www.flickr.com
Raz dmie, raz pada. Raz ciepło, raz ziąb. Oto nasza ładna złota jesień. To problematyczna pora roku, szczególnie jeśli chodzi o garderobę.


Nieraz w jesienne ranki bądź wieczory zostajemy postawieni przed ogromnym dylematem – co na siebie założyć, ażeby nas nie przewiało, abyśmy nie zmarzli albo by na odwrót – nie było nam zbyt gorąco.

Jakiego rodzaju kremy do twarzy najbardziej korzystnie wybierać? Jak zatroszczyć się o cerę? O jakich kwestiach pamiętać?

skóra - perspektywa
Author: Arild Finne Nybø
Source: http://www.flickr.com
Na pewno żaden kosmetyk nie zatroszczy się tak o cerę, jak krem. Wspaniale nawilża, odżywia skórę twarzy, a jednocześnie ochrania ją przed spalinami, wiatrem oraz słońcem. Działa też w nocy, kiedy pozwala naszej skórze się zregenerować.