przekąski

Artykuły

Urządzasz potańcówkę służbową? Pamiętaj o wybornym cateringu!

catering
Author: Fort George G. Meade Public Affairs Office
Source: http://www.flickr.com
Działające na obecną chwilę firmy coraz wyraźniej skupiają się na tworzeniu zespołów, w jakich ludzie właściwie się znają i wskutek tego korzystniej ze sobą współdziałają. Jest to niezmiernie ważne i ogromnie wpływa na działanie całej firmy, bowiem właściwie zmotywowany i zapalony do pracy zespół to większa część sukcesu. Z tego powodu tak często mówi się obecnie o imprezach integracyjnych lub kilkudniowych odjazdach konferencyjnych, ponieważ bardzo dobrze wpływają one na relacje w grupie.

W jaki sposób odpowiednio dbać o swoje ciało?

elektroniczny papieros
Author: geir tønnessen
Source: http://www.flickr.com
Współczesny styl życia jest dla naszego zdrowia niezwykle szkodliwy. Jest to niezaprzeczalny fakt. Przebywamy za dużo czasu w pracy. Aby zdobyć uznanie kierownictwa najczęściej dajemy sobie wcisnąć dodatkowe godziny. W związku z tym, przychodzimy do domu wyczerpani i rozdrażnieni. To oddziałuje w ogromnym stopniu nie tylko na nasze problemy ze snem, ale też na nasze stosunki z rodziną.

Przekąski na imprezę – jak je zaplanować, aby znajomi byli zachwyceni podawanymi potrawami?

Przekąski
Author: Tarsmak
Source: Tarsmak
W lokalnej kulturze spotkanie z rodziną nie odbędzie się bez stołów z jedzeniem. Nie należy się więc dziwić, że współcześnie w zasadzie każda osoba, która organizuje imprezę – domówkę, stara się zaserwować własnym gościom możliwie jak największą ilość dań do wyboru. O imprezowym menu dobrze jest pomyśleć już na parę tygodni wcześniej, by wybrać przydatne przepisy kulinarne.