trening

Artykuły

Praca nad ciałem - jak rozpocząć dietę?

Świeże zioła i warzywa pomogą w walce z cellulitem
Author: Fotolia
Source: Fotolia
W ostatnich czasach rośnie świadomość ludzi na temat tego, jak istotne jest właściwe odżywianie się, a ponadto dieta. Styl życia ma ogromny wpływ na zdrowie ludzi, którzy są bardzo aktywni. Trenują, zapisują się na baseny i siłownie, a dietetyk sportowy Wrocław jest coraz chętniej odwiedzanym lekarzem. Jest to związane z panującą ostatnio modą na bycie fit. Wszyscy chcemy być pełni zdrowia, zadbani.

Jak odnieść sukces jako sportowiec? Co ważne zacząć trenować jak najwcześniej, ale i cieszyć się także z tych małych sukcesów

sport
Author: Republic of Korea
Source: http://www.flickr.com
Czym byłoby rywalizowanie bez nagród? Być może satysfakcja jest najważniejszą z nagród, oraz o tym warto pamiętać, jednak najlepsze docenienie naszych wysiłków ma postać medalu lub nagrody pieniężnej. Przyjemnie jest powiesić taki na szyi, a za w ten sposób otrzymane pieniądze można zainwestować w dobry sprzęt, jaki pomoże nam osiągać jeszcze lepsze wyniki. Zależnie od dyscypliny, jaką uprawiamy potrzebujemy do tego więcej lub mniej oszczędności, nie ulega jednak wątpliwości, że ciężko sobie wyobrazić samodoskonalenie bez potrzeby nakładów finansowych.

Wszyscy wiemy, że by zachować szczupłą sylwetkę, należy regularnie trenować

krem
Author: CityTree עץבעיר
Source: http://www.flickr.com
W zdrowym ciele zdrowy duch — tak głosi stare polskie przysłowie. Jest ono w stu procentach prawdziwe.


ćwiczenia wydają się być jednym z najważniejszych czynników, które pomagają nam zachować smukłą sylwetkę oraz zdrowie na długie lata.

Smukła i wyrzeźbiona sylwetka to pragnienie wielu ludzi — możemy ją uzyskać pod bacznym okiem fachowca

ear laryngolog
Author: Hey Paul Studios
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach ciężko wyobrazić sobie, aby istniał ktokolwiek, komu nie zależy na pięknym wyglądzie.


Pragnienie schudnięcia i wyrzeźbienia smukłej sylwetki to jedynie początek sukcesu.

Kulturysta zimą - jaką dietę stosować i które ćwiczenia sportowe praktykować każdego dnia

kulturysta
Author: Kasey Eriksen
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie mnóstwo osób dba o swoje zdrowie. Mogłoby się wydawać, że jedzenie zdrowych posiłków oraz ćwiczenia nie wymagają od człowieka dużo czasu. Nic bardziej błędnego, albowiem upichcenie pełnowartościowego jedzenia czasami trwa bardzo długo, szczególnie, jeśli będziemy musieli zrobić jedzenie na cały dzień. Sport także wymaga od każdego poświęcenia ogromnej ilości czasu, albowiem trening jest najbardziej efektywny, gdy trwa więcej niż 30 minut.