impreza

Artykuły

Przekąski na imprezę – jak je zaplanować, aby znajomi byli zachwyceni podawanymi potrawami?

Przekąski
Author: Tarsmak
Source: Tarsmak
W lokalnej kulturze spotkanie z rodziną nie odbędzie się bez stołów z jedzeniem. Nie należy się więc dziwić, że współcześnie w zasadzie każda osoba, która organizuje imprezę – domówkę, stara się zaserwować własnym gościom możliwie jak największą ilość dań do wyboru. O imprezowym menu dobrze jest pomyśleć już na parę tygodni wcześniej, by wybrać przydatne przepisy kulinarne.

Zatroszczmy się o szczęście swoich pociech!

urodziny
Author: Barney Moss
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy rodzice pewnie świetnie o tym wiedzą, lecz należy ciągle powtarzać, że skoro już pojawiło się na tym świecie dziecko, należy powodować nieustannie, iż będzie radosne. Nie ma przykrzejszego widoku, niźli właśnie widok smutnego dziecka. W takim razie: uszczęśliwiajmy swoją pociechę, a zapewne po wielu latach bardzo nas będzie doceniała.

Menu weselne, czyli czego nie może zabraknąć na stole w trakcie weselnego przyjęcia

wesele
Author: Shelley N.
Source: http://www.flickr.com
Wesele to znacząca, rodzinna uroczystość. Młodzi wielokrotnie przygotowują się do niego przez parę miesięcy, a nawet rok lub dwa, dlatego starają się, by wszystko było przygotowane jak należy. Jednym z nadrzędnych elementów pomyślnego przyjęcia weselnego jest dobre jedzenie. Czego nie może zabraknąć na weselnym stole, aby goście byli faktycznie zadowoleni z imprezy Bezwątpienia są to gorące dania.