szkolenia

Artykuły

Język polski - informacja ogólna

kursy polskiego warszawa
Author: U.S. Army Corps of Engineers
Source: http://www.flickr.com
Język polski to język indoeuropejski oraz należy do grupy języków słowiańskich. Możemy dokonać dalszego rozróżnienia, dzieląc słowiańskie języki na południowosłowiańskie (języki bałkańskie), wschodniosłowiańskie (rosyjski i białoruski) oraz zachodniosłowiańskie (polski, czeski).


Polacy i Słowacy rozumieją się bez żadnych problemów, natomiast Polacy oraz Czesi rozumieją się po wypiciu kilku piwek.

Znakomite usługi transportowe w Polsce

transport i spedycja
Author: Jean-Pierre
Source: http://www.flickr.com
Rewelacyjne możliwości, jakie zapewnia dziś klientom zainteresowanym propozycją transport Polska systematycznie wzbogaca o różnego typu ulepszenia. Stuprocentowo profesjonalnie funkcjonujący w naszym kraju przewóz osób i bagaży, zarówno w Polsce, jak i poza granicami, działa bez zarzutu, a rosnąca liczba korzystających z profesjonalnych usług osób świadczy o sporym zaufaniu do przewoźnika. Rewelacyjna firma gwarantuje dowóz na miejsce w wyjątkowo niedługim czasie przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa i wygody przejazdu.

Jakie kursy i warsztaty można wybrać, by osiągnąć sukces na rynku pracy.

samochód
Author: Jin Wu
Source: http://www.flickr.com
Obecny rynek pracy domaga się od pracownika regularnego podnoszenia swoich umiejętności. Pracodawcy oczekują, a czasem wręcz żądają, aby ich podwładny cyklicznie uczestniczył w różnego typu warsztatach, kursach albo szkoleniach. Z pewno ścina pewno jest to istotny element, który podnosi naszą atrakcyjność na rynku pracy.