szkolenia

Artykuły

Język polski - informacja ogólna

kursy polskiego warszawa
Author: U.S. Army Corps of Engineers
Source: http://www.flickr.com
Język polski to język indoeuropejski jak też przynależy do grupy języków słowiańskich. Możemy poczynić dalszego rozróżnienia, wydzielając słowiańskie języki na południowosłowiańskie (bałkańskie języki), wschodniosłowiańskie (ukraiński oraz białoruski) a także zachodniosłowiańskie (polski, słowacki).


Polacy i Słowacy rozumieją się bez żadnych komplikacji, natomiast Czesi i Polacy rozumieją się dopiero po wychyleniu kilku piwek.

Znakomite usługi transportowe w Polsce

transport i spedycja
Author: Jean-Pierre
Source: http://www.flickr.com
Szerokie możliwości, jakie daje dziś klientom zainteresowanym ofertami transport Polska wciąż wzbogaca o różnego typu ulepszenia. Stuprocentowo profesjonalnie funkcjonujący w naszym kraju przewóz osób i bagaży, zarówno w Polsce, jak i za granicą, działa bez zarzutu, a rosnąca liczba korzystających ze specjalistycznych usług osób świadczy o sporym zaufaniu do przewoźnika. Najlepsza firma gwarantuje dowóz na miejsce w niesamowicie ustalonym czasie przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa i komfortu przejazdu.

Jakie kursy i warsztaty można wybrać, by osiągnąć sukces na rynku pracy.

samochód
Author: Jin Wu
Source: http://www.flickr.com
Obecny rynek pracy domaga się od pracownika regularnego podnoszenia swoich umiejętności. Pracodawcy oczekują, a czasem wręcz żądają, aby ich podwładny cyklicznie uczestniczył w różnego typu warsztatach, kursach albo szkoleniach. Z pewno ścina pewno jest to istotny element, który podnosi naszą atrakcyjność na rynku pracy.