ulotki

Artykuły

Reklama – jaki jest najlepszy sposób na nią? Jak dotrzeć do klientów, a później ich przy własnym przedsiębiorstwie zatrzymać?

reklama
Author: clry2
Source: http://www.flickr.com
Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę jak istotna jest reklama. Ma ona niewątpliwe znaczenie zwłaszcza na początku, gdy dopiero zaczynamy działalność. Wówczas należy wyszukać sposób na skłonienie hipotetycznych klientów do tego, by do nas przyszli, a potem pozostali na stałe. Nie zawsze jest to niestety proste. Zwykle wręcz im poważniejsza konkurencja, tym to cięższe. Jednakże istnieją na to sprawdzone sposoby.

Broszurki promocyjne najlepszą odmianą promocji w branży spożywczej

market
Author: Thomas Galvez
Source: http://www.flickr.com
Pierwsze foldery reklamowe pojawiły się w naszej ojczyźnie w dziewięćdziesiątych latach, wraz z wejściem na polski rynek supermarketów. Dzisiaj nie tylko przez sprzedawców, ale także przez nabywców spostrzegane są one jako kluczowy środek komunikowania się sieciówek z nabywcą. Nawet niewielkie sieci handlowe, mające zaledwie kilka sklepów wydają gazetki promocyjne.

Jeśli jesteś kierownikiem firmy jakiegokolwiek działu gospodarczego, chcesz ulepszyć wizerunek działalności - warto zainwestować odrobinę majątku w aktywizację marketingową i promocyjną.

druk
Source: http://www.sxc.hu
System kapitalistyczny w Polsce osiąga własne apogeum. Ujawnia się mnóstwo udogodnień. Corocznie wychodzi rynek coraz większa liczba prywatnych - jednostkowych, bądź paroosobowych firm, jakie rozpoczynają własny biznes. Nieistotne - czy trudnisz się w dziale usługowym, handlowym, albo produkcyjnym - konkurencja rośnie z dnia na dzień.