porządki

Artykuły

Wiosenne sprzątanie czas rozpocząć!

sprzątanie domu
Generalne porządki, nie tylko wiosenne, częstokroć są prawdziwą bolączką. Wiadomo, iż co parę miesięcy trzeba zrobić wietrzenie szaf i przegląd wyposażenia domu, dzieląc rzeczy na potrzebne oraz zbyteczne. Wprowadzenie ładu w najbliższym otoczeniu jak też miejscach, jakich przebywamy długo, jest nadzwyczaj ważne dla dobrego nastroju i higieny psychicznej. Ile razy z rozdrażnieniem patrzymy na pękające w szwach umeblowanie z myślą „powinienem w końcu obadać, co tam jest oraz pozbyć się niepotrzebnych rzeczy”.

Planujesz większe sprzątanie w swoim domu? Kup ekologiczne środki czystości

Środki czystości
Author: FolsomNatural
Source: http://www.flickr.com
Nie każdy lubi sprzątanie. Większość z nas chętnie wybrałaby się na spacer albo spędziłaby ten czas z bliskimi, niż wzięłaby się za mopa, by umyć podłogę. Jednak czasem chcąc nie chcąc musimy wziąć się w garść, szczególnie gdy nadchodzi okres świąteczny bądź przeprowadzaliśmy remont i kurz osiadł praktycznie wszędzie.

Polecana firma sprzątająca w Warszawie

Sprzątanie, firma sprzątająca
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Już dawno minęły te czasy, kiedy to kobieta siedziała okrągły dzień zamknięta w czterech ścianach, a jej jedynym obowiązkiem była troska o dziatki oraz porządki w gospodarstwie domowym. Teraz większość żon i matek odnosi ogromne sukcesy na polu zawodowym. Często to właśnie panie zajmują wysokie posady. I należy zaznaczyć, że doskonale sobie z tym radzą.

Sprzątanie – co zrobić, żeby nie było koszmarem?

Sprzątaczka
Sprzątanie jest czynnością, jaką musi robić każdy z nas. Nie każdy jednak za nią przepada. Niejednokrotnie uskarżamy się, iż zabiera nam ono za wiele czasu, że jest nudne lub zaraz po tym, jak skończymy sprzątanie, powinniśmy to zrobić znowu. Dzieje się tak zwłaszcza jeżeli posiadamy dzieci lub tak zwyczajnie inni domownicy nie są entuzjastami porządku. Co jakiś czas powinniśmy też zrobić generalne porządki. Zwykle przychodzi nam to na myśl przed świętami – Bożym Narodzeniem bądź Wielkanocą. Niekiedy jednak już na samą myśl czujemy niechęć, przymus uporządkowania mieszkania nas męczy i przytłacza.