obowiązki

Artykuły

Wiosenne sprzątanie czas rozpocząć!

sprzątanie domu
Generalne porządki, nie tylko wiosenne, częstokroć są prawdziwą bolączką. Wiadomo, iż co parę miesięcy trzeba zrobić wietrzenie szaf i przegląd wyposażenia domu, dzieląc rzeczy na potrzebne oraz zbyteczne. Wprowadzenie ładu w najbliższym otoczeniu jak też miejscach, jakich przebywamy długo, jest nadzwyczaj ważne dla dobrego nastroju i higieny psychicznej. Ile razy z rozdrażnieniem patrzymy na pękające w szwach umeblowanie z myślą „powinienem w końcu obadać, co tam jest oraz pozbyć się niepotrzebnych rzeczy”.

Prasowanie parą będzie w całości bezpieczne

okno
Author: Sustainable Economies Law Center
Source: http://www.flickr.com
Z jakich sprzętów powinniśmy skorzystać?
Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że zjawia się coraz więcej sprzętów, które mają za zadanie spowodować, że nasze zwykłe czynności będą dużo przyjemniejsze do wypełniania, będą zajmować mniej czasu oraz przede wszystkim nie będą dla nas takie nużące.

W jaki sposób rozplanować pracę sekretariatu w małym biurze, żeby działał sprawnie i pomagał innym pracownikom?

segregatory
Author: Gareth Saunders
Source: http://www.flickr.com
Sekretariat stanowi często niedoceniane miejsce w biurze, którego praca zasadza się na sprawnym załatwianiu przeróżnych spraw biurowych, troszczeniu się o to, by inni pracownicy mieli dostęp do niezbędnych biurowych materiałów i nie tylko. W dużych przedsiębiorstwach sekretariat obsługiwany jest przez kilka osób, co znacznie upraszcza pracę. Jeżeli jednakże pracujemy w nim sami, musimy wszystko dobrze rozplanować.