Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/theme.inc).

ściany

Artykuły

Otoczenie naszego ogrodu powinno być ładniejsze!

ogród
Author: Grupa Jukatan
Source: Grupa Jukatan
Ogród z pewnością powinien pięknie wyglądać, ale także niesamowicie ważne jest akurat jego otoczenie. Czyli postarajmy się zadbać o dosłownie wszystko co ma związek z tym wszystkim co jest wokół ogrodu. Kapitalnie, że chociaż często niezbyt umiemy w ogóle dobrze rozeznać się, jeżeli w grę wchodzi właśnie otoczenie ogrodu, to jednak no tuż po zaznajomieniu się z tym artykułem będziemy mieli możliwość znacznie powiększyć zakres informacji.

Pomysłowe wskazówki na stworzenie białej sypialni w stylu skandynawskim.

sypialnia w stylu skandynawskim
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Sypialnia jest ważnym pokojem w każdym mieszkaniu. Niektóre osoby podchodzą z lekceważeniem do tego pomieszczenia, jako, że nie przyjmuje się tam gości. Powinniśmy jednak myśleć, że jest ono dość ważne dla naszego zdrowia. To w tym pokoju relaksujemy się po ciężkim dniu i nabieramy sił do nowych wyzwań.

Oświetlenie ogrodu

Lampy ogrodowe
Author: garryknight
Source: http://www.flickr.com/photos/garryknight/2397442498/
Dom pod miastem to dla wielu ukoronowanie marzeń o spokojnym życiu z dala od zgiełku miasta. Jednak, aby nasz dom przynosił nam radość, dobrze zatroszczyć się także o jego otoczenie. Mowa tu ewidentnie o ogrodzie i aranżacji roślinnej, jednak tak samo ważne jest właściwe oświetlenie zewnętrzne budynku. Umiejętnie umieszczone lampy ogrodowe uwypuklają walory nawet najskromniejszego ogródka, a z dużego ogrodu trafnie dopasowane oświetlenie ogrodowe sprawi że będzie on bajkowy.

Cersanit płytki oferuje w różnych kolorach

Płytki
Author: momo
Source: http://www.flickr.com
Cersanit płytki proponuje pod różne stylizacje. Możemy kupić płytki w określonym kolorze, a nawet w dwóch oraz powiązać je ze sobą. Ale mamy szansę również określić, że pragniemy w łazience posiadać stylizację pokazującą statek na morzu, albo pustynię i wówczas ma szansę się okazać, że to cersanit płytki oferuje w takich tonach i z takimi rysunkami, że będziemy mogli wypełnić nasze wymagania.