okno

Artykuły

Oranżeria przy budynku, czyli ogród rozkwitający i zieleniący się cały czas.

kwiaty do ogrodu
Author: Swallowtail Garden Seeds
Source: http://www.flickr.com
Ogród zimowy, czy jak inni wolą go określać przydomowa oranżeria, jest nie tylko wersją przeszklonej przybudówki zapełnionej roślinnością. Współczesne oranżerie mogą spełniać dużo funkcji. Mogą tworzyć płynne scalenie domu z ogrodem, mogą być rodzajem otwartego oszklonego salonu lub słonecznej jadalni „pod chmurką”, zapewniającą oryginalny dom i wnętrze. Jeśli postanawiamy, aby nasz przeszklony pokój był jednocześnie jadalnią czy salonem, lepiej usytuujemy go na północnej ścianie domu, gdzie temperatura i nasłonecznienie zazwyczaj jest umiarkowane.

Jak zaaranżować sypialnię bez okna - ciekawe pomysły

Sypialnia bez okna
Author: Calvado.pl
Source: Calvado.pl
Pokój nocny jest bardzo ważnym pomieszczeniem w każdym budynku mieszkalnym. Najczęściej niestety jest bagatelizowana, nie przywiązuje się do niej wagi, ale w naszej opinii jest to złe podejście. Jest to przecież pomieszczenie w którym wypoczywamy po pracowitym dniu i chcemy się wygodnie wyspać, aby nabrać werwy, by sprostać wyzwaniom następnego dnia.

Wciąż zmieniający się rynek pracy

Fabryka
Author: Cory M. Grenier
Source: http://www.flickr.com
Decydując się na kierunek studiów pod kątem popytu na zawód to w zasadzie loteria. Pamiętam, kiedy w latach 90-tych było zapotrzebowanie na kadrę zarządzającą (marketing i zarządzanie). Następnie otworzył się w Polsce system bankowy z prawdziwego zdarzenia. Osoby prowadzące szkolenia zarabiały spore pieniądze, lecz po jakimś czasie zarobki zmalały gdyż ludzi z takimi kwalifikacjami z każdym dniem przybywało.

Firma sprzątająca wrocław chętnie przedstawi nam swoją propozycję

Mycie okien na wysokościach
Author: Chris Waits
Source: http://www.flickr.com
Co ma szansę nam zaproponować firma sprzątająca wrocław?
Gdy nie posiadamy energii, lub czasu na sprzątanie, to warto się namyślić, czy nie powinniśmy zatrudnić kogoś, kto się zajmie zamiast nas takim sprzątaniem. Może się okazać, że wydatek takiego wynajmu wsparcia będzie niższy niż nasz stres oraz nerwy, dlatego też warto zobaczyć jaką ofertę ma szansę nam zaprezentować firma sprzątająca wrocław.