zęby

Artykuły

Zabieg u stomatologa musibyć naszym obowiązkiem. Zęby bowiem w którymś momencie o sobie przypomną

Dentystka
Author: AF GlobalStrike
Source: http://www.flickr.com
O dentystach powinni pamiętać wszyscy bez wyjątku. Nawet jeśli ktoś chce uniknąć ich jak ognia, nie chodzi na standardowe wizyty kontrolne i nie umie dbać o zgryz, to w pewnym momencie sobie o nich przypomni. Ból zęba jest taką dolegliwością, której nie można ignorować, ale to nie ból, czyli zakończenie, powinny nas nakłaniać do odwiedzenia dentysty.

Stomatologia: co warto wiedzieć odnośnie terapii kanałowej?

dentysta
Author: Oliver Symens
Source: http://www.flickr.com
Leczenie zębów ochroni nas tak naprawdę przed potężnymi konsekwencjami ich utraty. Jeśli nie będziemy leczyć próchnicy możemy być przekonani, że wcześniej, czy w późniejszym czasie utracimy nawet wszystkie zęby.

Pragniesz mieć zdrowy uśmiech – przeczytaj, co możesz zrobić i gdzie się wybrać, by to uzyskać

Stomatolog
Author: jamesvandyke
Source: http://www.flickr.com
Teraz piękny uśmiech jest niezwykle istotny. Daje poczucie pewności, uwodzi, a nawet pomaga w pracy. Stąd sporo Polaków zaczęło stanowczo dbać o swoje uzębienie. Dawno temu do dentysty szło się, gdy bolał ząb, obecnie docenia się profilaktykę i na wizyty uczęszcza się już małymi dziećmi.

Jakie szczotki najlepiej zakupić?

Czy potrafisz myć zęby?
Author: Centrum Stomatologii Estetycznej "Galeria Uśmiechu"
Source: Centrum Stomatologii Estetycznej "Galeria Uśmiechu"
Troszczenie się o zęby to dziś absolutna podstawa w nowoczesnym świecie, gdzie prezencja staje się nadzwyczaj wręcz istotną kwestią dla osób zajmujących mających wielorakiestanowiska. Nie wystarczy tu jednak wbrew pozorom często mieć doskonałej pasty czy także zatroszczyć się o to, aby często szorować zęby.

Jakim sposobem należycie zatroszczyć się o własne zęby, aby cieszyć się ślicznym uśmiechem?

Gabinet stomatologiczny
Author: East Midtown
Source: http://www.flickr.com
Duża część z nas dobrze wie, że szeroko rozumiane zdrowie stanowi dla nas najogromniejszą wartość w ciągu całego naszego życia. Jeśli nawet cieszymy się sporą liczbą dóbr materialnych, a nie posiadamy zdrowia to niestety nasze radości potrafią błyskawicznie zniknąć. W związku z takim stanem rzeczy czynimy z naszej strony okazałe wysiłki, aby w trakcie całego życia utrzymać je w dobrym stanie.

Stomatologia estetyczna – które zabiegi cieszą się największym zainteresowaniem?

Sprzęt dentystyczny
Author: viviandnguyen_
Source: http://www.flickr.com
Nie ma chyba osoby, jaka nie zachwycałaby się idealnym uśmiechem gwiazd filmowych. Równe, błyszczące, białe zęby to ich cecha wyróżniająca. Aktualnie, większość osób stara się troszczyć nie tylko o zdrowie własnego uzębienia, ale także o jego satysfakcjonujący wygląd.

Specjalista, który zna się na naszym uzębieniu - czy opłaca się zostać stomatologiem?

Dentysta
Author: 95Berlin
Source: http://www.flickr.com
Kiedy okazuje się, że nasze zęby nas bolą wtedy dopiero zaczynamy myśleć o tym, żeby pójść do dentysty. A w rzeczywistości powinniśmy pomyśleć o tym dużo wcześniej. Bo dentysta mili Państwo to osoba, która jest po to, by sprawić, żeby nie borykać się z bólem zębów. Niestety u nas w Polsce często jeszcze wiele osób nie pamięta o wizytach kontrolnych.

Dentysta Ursynów radzi sobie z każdym ubytkiem

gabinet dentystyczny
Author: Denis Bourez
Source: http://www.flickr.com
Warto posiadać sprawdzonego dentystę. O zęby warto zabiegać, a to znaczy, że nie starczy iść do dentysty jedynie wtedy, kiedy coś się zaczyna dziać, lecz powinniśmy się u niego pojawiać systematycznie. Przez to właśnie należy posiadać zaufanego dentystę, który wszystko wykona szybko, możliwie bezboleśnie, a przy okazji nie będzie brał od nas zbyt sporo pieniędzy. To nas wówczas powinno przekonać do tego, aby odwiedzać go troszeczkę częściej aniżeli dotychczas.
Tags: 

Zdrowe i białe zęby

zdrowe zęby
Author: Centrum Stomatologii Estetycznej "Galeria Uśmiechu"
Source: Centrum Stomatologii Estetycznej "Galeria Uśmiechu"
Każdy z nas marzy o zdrowych, ładnych i białych zębach. Niestety nie wszystkim jest to dane, w związku z tym wymyślono stomatologię estetyczną. Zajmuje się ona całym ciągiem zabiegów korygujących wizerunek własnych zębów. Jednym z nich jest odnowienie zębów przednich.

Dentysta Ursynów i ortodonta Warszawa Ursynów – słowa przy pomocy, których każda osoba wyszuka właściwego specjalistę, który pomoże jej pozyskać zdrowy uśmiech.

dentysta
Source: pixabay
Chodzenie do lekarza nie jest najprzyjemniejszą wizytą. Zazwyczaj kojarzy się ona z dolegliwościami oraz potrzebą pójścia do apteki i wydania tam dużej ilości pieniędzy na lekarstwa. Pomimo iż wizyta u lekarza nie jest czymś, co ludzie robią chętnie jednakże coraz częściej z tej możliwości korzystają w celu zachowania własnego organizmu i zdrowia w jak najlepszej kondycji.

Co poczynić z osobistymi lękami? Najlepiej je zaakceptować i starać się z nimi żyć. Co ponadto?

Model budowy zęba
Author: Hey Paul Studios
Source: http://www.flickr.com
Czasem trudno walczyć z osobistymi lękami. Są po prostu w nas i ciężko je wyplewić. Trudnoje zlikwidować, są nierozłączne z naszą psychiczną konstrukcją. Fobie mogą być bardzo różne, lecz niektóre się powtarzają i można zauważyć, że pewne osoby mają określone przypadłości. Wielu ludzi odczuwa strach przed dentystą . Jeszcze inni nigdy nie polecą samolotem czy nawet windą. Jak skutecznie pokonać swoje lęki?