obraz

Artykuły

Ekran led - przełomem w przekazie obrazu. Technologiczne rozwiązania w ekranach stosowanych w mediach

ekran w laptopie
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Już od paru lat można spotkać ogromne ekrany, które w większych miastach wyświetlają reklamy czy informacje rozmaitego typu. Na festiwalach czy innych wydarzeniach widoczne są ekrany, które zapewniają obserwowanie występów. To wszystko zawdzięczamy wyspecjalizowanym ekranom, jakie stworzyły nową klasę obrazu. Mowa tu o ekranie led. Ekrany takie działają na konkretnej zasadzie. Ekran led 55 zawiera trzy diody elektroluminescencyjne o trzech kolorach. Połączenie tych kolorów zapewnia sposobność zestawienia milionów odcieni.

Fototapety - a wiec, w jaki sposób "zamknąć" na własnej ściance widoki ziemi teren lubuskich i miasta Zielona Góra

koszty
Author: Virginia State Parks
Source: http://www.flickr.com
Pragniesz posiadać na ściance fototapetę która przedstawia przepiękny obraz, albo w pewien sposób posiadać wyróżnione swoje województwo? Zwróć spojrzenie na fototapety o tematyce Zielonej Góry i ziem lubuskich!

Płytki wykorzystywane do wykończenia pomieszczeń

obrazeczek - mieszkanie
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Płytki ceramiczne są od dawna używane do wykończenia wnętrz, nie tylko na posadzki i ściany w łazienkach i kuchniach, ale również do pozostałych pomieszczeń. Również bawialnie i pokoje dla gości stwarzają wyjątkowym, ręcznie malowanym płytkom sporo możliwości do stworzenia szczególnego temperamentu ozdabianego wnętrza.

Jakie zalety ma grafika 3D, jakie będą główne reguły podczas jej tworzenia.

stal
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
Obecnie używane komputery potrafią naprawę dużo jeżeli będzie chodzić o możliwości tworzenia grafiki. Znajduje to też zastosowanie w bardzo wielu obszarach życia, obróbki zdjęć po projektowanie rozmaitych urządzeń, maszyn czy obiektów.

Jakimi sztuczkami zauważalnie upiększyć wnętrze naszego miejsca zamieszkania?

mieszkanie - obrazek
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas niewątpliwie lubi spędzać czas w miejscach, jakie zostały atrakcyjnie zaaranżowane. Dostosowane barwy oraz stosowne umeblowanie są z pewnością czynnikami mogącymi mieć wartościowy wpływ na nasze samopoczucie. Z uwagi na taki stan rzeczy też i w naszych domach chcemy posiadać przyciągające wizualnie przestrzenie. Zrealizowanie niemniej jednak takiego postulatu w praktyce nie jest bezproblemowym zadaniem, jakby mogło się wydawać.