hobby

Artykuły

Pora na modny upominek, czyli jakie podarki dostają nasze maluchy z rozmaitych okazji

małe dziecko
Author: Kamilla Oliveira
Source: http://www.flickr.com
Zamawianie upominku dla malucha może stać się przyczyną sporych dylematów, bo wybór jest tak wielki, że dosyć trudno się zdecydować. Gdy jedni chcą być nadzwyczajni i wykazać się nieprzeciętną pomysłowością, to inni zadowalają się całkowicie standardowymi koncepcjami. Bądź co bądź, wybór podarunku trzeba starannie przemyśleć i dobrze dopasować go do danej okazji, a także płci czy zainteresowań dziecka.

Jeśli jesteś pasjonatem zwierząt latających, kochasz gołębie i pragniesz zostać profesjonalnym hodowcą - warto zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat tych stworzeń i i zacząć spełniać swoje marzenia.

ptak
Author: Phuket@photographer.net
Source: http://www.flickr.com
Dużo przepracowanych i aktywnych w życiu dorosłych ludzi, zazwyczaj szuka indywidualnego centrum zainteresowań, hobby. Chociaż częstokroć zdaje się to błahą sprawą, to wbrew pozorom, uzyskanie pasji i samospełnienia w czasie wolnym, to podstawa przyjemnej bytu. Warto posiadać tego typu miejsce, bądź dyscyplinę, jaka zezwoli odciąć Ci się od codziennej realności, czy familijnego środowiska. Jeśli jesteś prostym, spokojnym obywatelem, kochasz naturę i zwierzęta - warto pomyśleć o hodowaniu ptaków pocztowych.

Drogi seniorze, wymyśl sobie hobby

Zestaw śrubokrętów
Author: Tim Sackton
Source: http://www.flickr.com
Wiele badań naukowych stwierdza, że najbardziej zadowoleni z życia ludzie posiadają jakieś hobby. Satysfakcjonujące zajęcie, któremu poświęca się czas po obowiązkach, dobroczynnie wpływa na nastrój. To istotne dla osób, które niedawno odeszły na emeryturę. Ten okres w życiu człowieka jest krytyczny, wtedy procent umieralności wystrzela ostro w górę. Nic dziwnego, sporo ludzi nagle traci zajęcie i nie zauważa już sensu w życiu. Kiepska jest również sytuacji, kiedy osoba leży w łóżku i wpatruje się w telewizor. Trzeba to w końcu postawić jasno – TV omamia człowieka, zmienia żywych ludzi w nieruchawe zombie. A przecież da się na przykład kupić wygodne klucze płaskie i pomajsterkować trochę w garażu.