buty

Artykuły

Luksusowe buty do pracy

Kolekcja  botków i kozaków Clarks
Author: Clarks
Source: Clarks
Na co dzień każdy z nas lubi nosić inny model obuwia. Poniektórzy wolą wygodne i komfortowe obuwie, takie jak na przykład trampki bądź buty sportowe, jeszcze inni wolą obuwie bardzo eleganckie i szykowne, mnogość osób (w szczególności młodzież) nosi także obuwie nietypowe, awangardowe.

Jakiego rodzaju zimowe dodatki wybierają modne panie, aby prezentować się równie dobrze, jak w lecie

torebka
Author: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Source: http://www.flickr.com
Białogłowy słyną z tego, że pragną modnie wyglądać, zarówno na co dzień, jak i od święta. A dodatkowo wielkie okazje (np. jubileusze) wymagają tego, żeby szykownie się ubrać - w końcu kiedyś trzeba pochwalić się przed światem nowo nabytą sukienką. Wreszcie kobiece ubranie jest uzależnione nie tylko od dnia czy okazji, ale również od pory roku. Sierpień wydaje się być łaskawszym miesiącem dla elegantek niż grudzień, bo letnie koszulki czy stroje do kąpieli są tańszymi artykułami niż zimowe kożuchy. Jednak ten podstawowy ubiór to dopiero początek - niektórzy twierdzą, że diabeł tkwi w szczegółach, a nimi pozostają na pewno dodatki.

Przyczyny powstawania odcisków i modzeli, sposoby przeciwdziałania ich powstawaniu

zdrowe stopy
Author: Al Lloyd
Source: http://www.flickr.com
Długotrwałe noszenie za ciasnego obuwia, chodzenie na wysokim obcasie czy bez skarpetek często mogą spowodować wystąpienie na skórze stóp jakiś odcisków albo zgrubień. Skóra w podrażnianych miejscach może się zmieniać, naskórek robi się i zamiast się łuszczyć, to tworzy się coraz grubszy.

Przepiękne damskie sandały oraz espadryle na koturnie trafne na upalne dni

sandały
Author: Carrie A.
Source: http://www.flickr.com
Wielkimi krokami nadchodzi lato. Aby upalne miesiące nie dawały się w znaki, dobrym pomysłem jest kupno właściwego obuwia. W teraźniejszości istnieje wielka liczba gatunków butów tworzonych z zamysłem zarówno o mężczyznach i kobietach jak i o najmłodszych.