buty

Artykuły

Przepiękne damskie sandały oraz espadryle na koturnie trafne na upalne dni

sandały
Author: Carrie A.
Source: http://www.flickr.com
Wielkimi krokami nadchodzi lato. Aby upalne miesiące nie dawały się w znaki, dobrym pomysłem jest kupno właściwego obuwia. W teraźniejszości istnieje wielka liczba gatunków butów tworzonych z zamysłem zarówno o mężczyznach i kobietach jak i o najmłodszych.

Luksusowe buty do pracy

Kolekcja  botków i kozaków Clarks
Author: Clarks
Source: Clarks
Każdego dnia każdy z nas lubi nosić inny typ obuwia. Poniektórzy wolą praktyczne i komfortowe obuwie, takie jak na przykład trampki czy buty sportowe, jeszcze inni wolą obuwie niezmiernie luksusowe i stylowe, sporo osób (w szczególności młodzież) nosi również obuwie nietypowe, awangardowe.

Jakiego rodzaju zimowe dodatki wybierają modne panie, aby prezentować się równie dobrze, jak w lecie

torebka
Author: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Source: http://www.flickr.com
Kobiety słyną z tego, że chcą trendy się prezentować, tak na co dzień, jak i od święta. A poza tym wielkie okazje (np. śluby) wymagają tego, żeby odświętnie się ubrać - w końcu kiedyś warto pochwalić się przed światem nowo nabytą sukienką. Wreszcie damskie ubranie jest uzależnione nie tylko od dnia czy okazji, ale także od pory roku. Sierpień wydaje się być łaskawszym miesiącem dla strojniś niż grudzień, bo letnie podkoszulki czy stroje do kąpieli bywają tańszymi artykułami niż zimowe futra. Jednak ten podstawowy ubiór to ledwie początek - podobno diabeł tkwi w drobiazgach, a nimi są na pewno dodatki.

Przyczyny powstawania odcisków i modzeli, sposoby przeciwdziałania ich powstawaniu

zdrowe stopy
Author: Al Lloyd
Source: http://www.flickr.com
Długotrwałe noszenie za ciasnych butów, chodzenie na za wysokich obcasach albo bez skarpetek często mogą spowodować wystąpienie na skórze nóg jakiś odcisków albo zgrubień. Skóra w podrażnianych miejscach może się zmieniać, naskórek twardnieje i zamiast się łuszczyć, to tworzy się coraz grubszy.