pojemniki

Artykuły

Jakie opakowanie wybrać dla towaru debiutującego na sklepowych regałach?

opkaowania
Author: Christian Reese
Source: http://www.flickr.com
Opakowania z kartonu i plastikowe stopniowo odchodzą do przeszłości. Co je wymieni na rynku?
Eksperci rozwiewają wątpliwości. Już niedługo rynek zdominują opakowania typu doypacks, już obecnie coraz bardziej powszechnie. Jak wyglądają i czym się wyróżniają? Kształtem przypominają saszetki.

Nie lekceważmy środowiska - tylko czy aby na pewno zdajemy sobie z tego sprawę

środowisko
Author: Mario M
Source: http://www.flickr.com
Odpadki – produkujemy je wszyscy, i to w dużych ilościach. Częstokrotnie w zasadzie bezmyślnie. Nie zdajemy sobie zupełnie sprawy z tego, że gdybyśmy tylko chcieli, moglibyśmy zdecydowanie zredukować ich ilość. Tymczasem każdego dnia wynosimy do zsypu choć jeden, a nieraz wręcz kilka worków odpadów. Jeśli z kolei mieszkamy na wsi, wystawiamy przed dom w danym terminie ogromne pojemniki z odpadami. Robimy to zupełnie bezrefleksyjnie. A szkoda. Nie myślimy o naszym środowisku, o planecie.

Segregacja odpadów w domu: radzimy w jaki sposób zorganizować

śmieci
Author: André Schäfer
Source: http://www.flickr.com
Segregacja odpadków jest niezbędnością jeżeli chcemy dbać o otoczenie, w którym egzystujemy. Właściwą segregację możesz zacząć już w domku, ażeby wyrzucanie ich potem do większych zbiorników pod blokiem nie zaprzątało wiele czasu.


Segregowanie śmieci w mieszkaniu nie będzie trudnością, gdy uprościcie sobie życie oraz wydzielimy we wnętrzu {przykładowo|dla przykładu|na przykład|np.