gra

Artykuły

Jakie kwalifikacje powinien posiadać profesjonalny elektryk samochodowy?

wyniki
Author: Paulo Guereta
Source: http://www.flickr.com
Większość współczesnych aut ma bardzo złożone układy elektryczne, jakie mają za zadanie troszczyć się o naszą wygodę i nasze bezpieczeństwo. Jednak są to tylko urządzenia, które mogą się zwyczajnie zepsuć.

Kiedy wypożyczalnie różnych artykułów okazują się doskonałym pomysłem? W jakich sytuacjach jest to słusznym wyjściem?

ślub - powiększenie
Author: Tomasz Lewicki
Source: http://www.flickr.com
Organizując różnego rodzaju przyjęcia czy wyjazdy, albo planując coś tak na co dzień, czasem problemem są duże wydatki, które trzeba ponieść. Często zwyczajnie poddajemy się, gdyż wydatki przekraczają nasze możliwości. Jednak czy istnieje jakiś sposób na to, ażeby takie wydatki obniżyć?

Gra, która jest wciągająca i ma coraz więcej fanów w Polsce. Czy wiedziałbyś jak wyjść z zamkniętego pokoju, w którym pełno niewiadomych?

detektyw
Author: Martin @pokipsie Rechsteiner
Source: http://www.flickr.com
wiele rzeczy wydaje się łatwe. Trafiasz zwyczajnie do pokoju, w którym możesz znaleźć wiele tajemniczych przedmiotów. Ty i Twoi znajomi macie kilkadziesiąt minut, aby znaleźć wyjście z tego pokoju. Nie jest to proste, gdyż żeby tego dokonać musisz rozwiązać kilka zagadek, niezbędna również jest zręczność i umiejętność logicznego myślenia. Czas płynie, a Ty nie masz żadnych pomocy, jedynie co masz to Twoja głowa i to, co wymyślisz. Poznaj escape room.