gospodarka

Artykuły

W jaki sposób wolno magazynować wodę?

woda
Author: Jaidi Amal
Source: http://www.flickr.com
Magazynowanie wody jest szczególnie ważne w sprawach niedostatku wody. Mimo tego, że nie żyjemy w kraju, w którym gospodarka wodna byłaby chwiejna, to nigdy nie wiemy co przyniosą kolejne lata oraz czy nie zajdzie jej upadek. Taka sytuacja zdołałaby być tragiczna w skutkach, w związku z tym należałoby dowiedzieć się, jak wolno magazynować wodę.

Przewożenie ładunków między krajami

Samolot
Source: http://sxc.hu/
Mimo szalejącego wszędzie kryzysu, rodzima gospodarka trzyma się wyjątkowo dobrze. Jest to na pewno robota pojawiających się jak grzyby po ulewie małych i średnich zakładów. Polacy udowodnili po raz kolejny, że mają wysoko rozwinięty zmysł zaradności. Wiele osób chce kroczyć swoją, choćby nawet kamienistą, ścieżką, niż wciąż dusić się w korporacjach i pracować pod dyktando innych ludzi.

Praca w Wielkopolsce na stanowisku kierowca autobusy

pracownik IT
Author: John Kraus
Source: http://www.flickr.com
Poznań może mieć powody do dumy, gdyż wskaźnik bezrobocia w tym regionie wciąż jest najniższy w Polsce – ok 4,2 procent. W konfrontacji z innymi miastami, bezrobocie poniżej 5 procent mają jedynie Warszawa i Sopot. Obecny trend na rynku pracy to pochwała dla wykwalifikowanych pracowników fizycznych. Najbardziej pożądanymi pracownikami, tak jak i rok temu, są elektrycy, cieśle, stolarze, murarze, hydraulicy czy spawacze. Najwięcej miejsc pracy czeka na nas wśród firm produkcyjnych. Programiści? Choćby od zaraz.

Praca w Wielkopolsce na stanowisku kierowca autobusy

work in office
Author: Tina Fox
Source: http://www.flickr.com
Poznań może mieć powody do dumy, albowiem wskaźnik bezrobocia w tym regionie nieustannie jest najniższy w Polsce – ok 4,2 procent. Porównując inne polskie miasta, bezrobocie poniżej 5 procent mają jedynie Warszawa i Sopot. Trwająca tendencja na rynku pracy to powrót do wykwalifikowanych pracowników fizycznych. Najbardziej pożądanymi pracownikami, tak jak i w ubiegłym roku, są elektrycy, cieśle, stolarze, murarze, hydraulicy czy spawacze. Spora ilość wolnych etatów zgromadziła się wśród firm produkcyjnych. Programiści? Choćby od zaraz.