umowy

Artykuły

Czy firmie niezbędna jest specjalna obsługa prawna? Na co ona może wpłynąć, w jakiej sytuacji warto z tego skorzystać?

Młotek sędziego
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Na pewno brak znajomości prawa szkodzić może każdemu z nas. Jednocześnie, co nie mniej istotne, jego nieznajomość nie usprawiedliwia łamania obowiązujących przepisów. W tego rodzaju sytuacji więc wsparcie adwokata jest bardzo istotne, ponieważ ochrania to interes firmy, a brak trudności prawnych to większa szansa na pomyślność każdej firmy.

Planując urlop warto się zapoznać z ofertami, jakie sugeruje wypożyczalnia samochodów

opna samochodowa
Author: CONCAVO WHEELS
Source: http://www.flickr.com
Spośród żyjących na globie ludzi zdecydowanie można rzec, iż spora większość z nich ma samochody osobowe, wielokrotnie nawet więcej aniżeli jeden. Niezależnie od tego czy są to samochody służbowe czy osobiste, każdy właściciel pojazdu na czterech kołach ma wyjątkowo ułatwione życie. Pomimo tego, funkcjonuje wiele zakładów, jakie proponują wynajęcie auta, zaś nie zawsze powiązane jest to z przykładowo awarią.

Wynajmujesz lokal dla jednostki? Sprawdź dostępność wody i negocjuj z kontrahentem!

opinie
Jeśli otwieramy firmę i jej siedziba musi się mieścić w dzierżawionym pomieszczeniu, powinniśmy zatroszczyć się o szereg elementów. Uprości nam to działalność, a także pozwoli uniknąć kłopotów.


W szczególności zadbajmy o to, by zostać poinformowanym, które spółki dostarczają w budynku media.

Niszczenie dokumentów jako jeden z elementów strategii firmy

zniszczony dukument
Author: rosmary
Source: http://www.flickr.com
Niszczenie dokumentów jest jednym z części strategii jednostki. Proces ów winien zawierać równolegle dokumenty podręczne, oraz dokumenty archiwalne. Strategia niszczenia dokumentów musi zostać wykonywana na wszelkich stopniach firmy, oprócz tego sprawdzona przez zewnętrznego audytora. Niszczenie dokumentów musi mieć zakres postępowania ciągłego, a nie czasowego zdarzenia.