strony internetowe

Artykuły

Nowoczesna firma nie istnieje bez pozycjonowania. Czy zdajesz sobie z tego sprawę? Czy korzystasz z z tych usług?

SEO, pozycjonowanie
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Dawniej było łatwiej. Wydrukowało się ulotki i wizytówki, wymyśliło jakiś niezgrabny szyld i można było przystąpić do działania. Takie były pierwsze kroki prowadzenia własnej firmy w naszym kraju. Nie potrzeba było wiele, żeby zaistnieć.

Jak uczynić własną witrynę internetową łatwo odnajdywalną ?

laptop
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
Tworzenie strony internetowej w dzisiejszych czasach jest bardzo rozpowszechnioną praktyką. Witryny WWW dotyczą najróżniejszych branż. Często na przykład w sytuacji posiadania swojej firmy tworzy się stronę WWW. W dzisiejszych czasach jest to bowiem obowiązkowe, by przedsiębiorstwo mogło zaistnieć i trafić do większego grona klientów. By jej wyniki były jeszcze lepsze stosuje się rozmaite działania określane zbiorczo mianem marketingu internetowego. Od dawna bowiem wiadome jest, że za pomocą Internetu trafia się do ogromnych grup klientów, trzeba tylko chcieć i umieć wykorzystywać odpowiednie sposoby.

Pozycjonowanie szerokie czyli o tym jak poprawić konwersję w naszym sklepie internetowym?

SEO
Author: Aston Reynolds
Source: http://www.flickr.com
Już w początkowej fazie planowania witryny dobrze by było zadać sobie kluczowe pytanie: jak potencjalni odwiedzający mogą dowiedzieć się o jej istnieniu? Reakcją na to zagadnienie jest pozycjonowanie. O tym, że jest to idealna, dająca oczekiwane rezultaty forma reklamy, przekonaliśmy się już jakiś czas temu. Jednak aby projekt ten przynosił jeszcze większe skutki powstało pozycjonowanie szerokie, tzw long tail – działająca w szybki sposób i najbardziej skuteczna metoda pozycjonowania.