strony internetowe

Artykuły

Jak uczynić własną witrynę internetową łatwo odnajdywalną ?

laptop
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
Tworzenie strony WWW aktualnie jest bardzo powszechną praktyką. Witryny WWW mogą dotyczyć najróżniejszych kwestii. Często przykładowo w sytuacji posiadania własnej firmy zakłada się taką stronę. W dzisiejszych czasach jest to bowiem niezbędne, by firma mogła zaistnieć i dotrzeć do większego grona klientów. By wyniki firmy były jeszcze wyższe stosuje się różnorodne działania określane zbiorczo mianem marketingu internetowego. Nie od dziś bowiem wiadomo, że za pomocą Internetu można trafić do ogromnych rzeszy użytkowników, trzeba tylko chcieć i umieć wykorzystywać właściwe sposoby.

Nowoczesna firma nie istnieje bez pozycjonowania. Czy zdajesz sobie z tego sprawę? Czy korzystasz z z tych usług?

SEO, pozycjonowanie
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Dawniej to było łatwo. Drukowało się ulotki i wizytówki, wymyśliło jakiś badziewny szyld i można działać. Takie były pierwsze kroki rozkręcania własnego przedsiębiorstwa w naszym kraju. Nie potrzeba było wiele, żeby stać się popularnym.

Pozycjonowanie szerokie czyli o tym jak poprawić konwersję w naszym sklepie internetowym?

SEO
Author: Aston Reynolds
Source: http://www.flickr.com
Już w początkowej fazie planowania witryny dobrze by było zadać sobie kluczowe pytanie: jak potencjalni odwiedzający mogą dowiedzieć się o jej istnieniu? Reakcją na to zagadnienie jest pozycjonowanie. O tym, że jest to idealna, dająca oczekiwane rezultaty forma reklamy, przekonaliśmy się już jakiś czas temu. Jednak aby projekt ten przynosił jeszcze większe skutki powstało pozycjonowanie szerokie, tzw long tail – działająca w szybki sposób i najbardziej skuteczna metoda pozycjonowania.