strony internetowe

Artykuły

Jak uczynić własną witrynę internetową łatwo odnajdywalną ?

laptop
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
Tworzenie strony internetowej aktualnie jest bardzo powszechną praktyką. Witryny takie dotyczą najróżniejszych kwestii. Często przykładowo w sytuacji prowadzenia swojej firmy tworzy się stronę WWW. Obecnie jest to bowiem niezbędne, by firma mogła się wybić i trafić do szerszego grona klientów. By jej wyniki były jeszcze lepsze stosuje się rozmaite działania określane jako marketing internetowy. Nie od dziś bowiem wiadome jest, że za pomocą Internetu trafia się do wielkich rzeszy klientów, trzeba tylko chcieć i potrafić stosować właściwe sposoby.

Nowoczesna firma nie istnieje bez pozycjonowania. Czy zdajesz sobie z tego sprawę? Czy korzystasz z z tych usług?

SEO, pozycjonowanie
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Dawniej to było łatwo. Drukowało się ulotki i wizytówki, wymyśliło jakiś badziewny szyld i można działać. Takie były pierwsze kroki rozkręcania własnego przedsiębiorstwa w naszym kraju. Nie potrzeba było wiele, żeby stać się popularnym.

Pozycjonowanie szerokie czyli o tym jak poprawić konwersję w naszym sklepie internetowym?

SEO
Author: Aston Reynolds
Source: http://www.flickr.com
Już w początkowej fazie planowania witryny dobrze by było zadać sobie kluczowe pytanie: jak potencjalni odwiedzający mogą dowiedzieć się o jej istnieniu? Reakcją na to zagadnienie jest pozycjonowanie. O tym, że jest to idealna, dająca oczekiwane rezultaty forma reklamy, przekonaliśmy się już jakiś czas temu. Jednak aby projekt ten przynosił jeszcze większe skutki powstało pozycjonowanie szerokie, tzw long tail – działająca w szybki sposób i najbardziej skuteczna metoda pozycjonowania.