grill

Artykuły

Jakiego rodzaju garnki i gadżety najlepiej jest nabyć do swojej kuchni?

kuchnia
Source: pixabay.com
Jeszcze całkiem niedawno wybór patelni i garnków był w Polsce stosunkowo niewielki. Dzisiaj istotnie się to zmieniło. Wybierać możemy nie tylko tradycyjne garnki z emalii, ale również ceramiczne, odporne na wysoką temperaturę, aluminiowe. Dotyczy się to także patelni. Jakie w takim razie wybrać? Wśród ceramicznych garnków oraz form do wypieków na uwagę zasłużyła firma Emile Henry. Emile Henry jest marką francuskiego pochodzenia.

Jak szykować się do grillowania oraz jakie akcesoria nabyć na grilla?

szaszłyk
Author: KOTÁNYI
Source: KOTÁNYI
Piękną, gorącą i słoneczną pogodę warto spożytkować na grillowanie, gdyż jest to znakomity i nadzwyczaj miły sposób na spędzanie wolnego czasu w gronie bliskiej rodziny i przyjaciół. Grillowanie daje niemało rozkoszy, bo możemy cieszyć się wyjątkowym towarzystwem i doskonałymi, dobrymi potrawami z grilla oraz pachnącymi zapachami unoszącymi się dookoła. Nim jednak zabierzemy się za grillowanie, dowiedzmy się jak należy się do tego przygotowywać oraz jakie akcesoria grillowe niewątpliwie będą nam potrzebne.

Który rodzaj grilla wybrać?

grill, jedzenie
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Kiedy przychodzą ciepłe dni myślimy nad tym, co będziemy robić podczas ciepłych dni. Często twierdzimy, że pójdziemy do znajomych na grilla, a bywa, że myślimy też o tym, że dobrze byłoby gdybyśmy sami byli w stanie zaprosić znajomych do siebie na grilla. Jeśli nie posiadamy grilla musi jakiś kupić. Wtedy zaczynamy się zastanawiać, jakiego grill kupić, czy sensowniejszy okaże się grill gazowy czy węglowy?
Tags: 

Śnisz o niepowtarzalnym ogrodzie? Już dzisiaj odszukaj firmę w Warszawie, która zajmie się projektem, a później wykonaniem go tylko dla Ciebie!

Ogród
Author: Muffet
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach ogród dla sporej części osób nie jest już miejscem, w którym sadzi się jarzyny oraz owoce. Jest to miejsce gdzie jesteśmy w stanie odpocząć po ciężkim dniu, gdzie dzieciaki śmiało i bez żadnych ograniczeń mogą się bawić i biegać, ale przede wszystkim jest to miejsce, gdzie możemy bardzo swojsko spędzić czas przy grillu czy ognisku z naszymi przyjaciółmi i rodziną.