grill

Artykuły

Jakiego rodzaju garnki i gadżety najlepiej jest nabyć do swojej kuchni?

kuchnia
Source: pixabay.com
Jeszcze całkiem niedawno wybór patelni i garnków był w polskich sklepach w zasadzie nieduży. Dzisiaj istotnie się to zmieniło. Wybierać możemy nie jedynie klasyczne emaliowane garnki, ale również ceramiczne, żaroodporne, aluminiowe. Dotyczy się to również patelni. Które więc kupić? Pośród garnków z ceramiki i foremek do wypieków na uwagę zasługuje marka Emile Henry. Emile Henry jest firmą francuskiego pochodzenia.

Jak szykować się do grillowania oraz jakie akcesoria nabyć na grilla?

szaszłyk
Author: KOTÁNYI
Source: KOTÁNYI
Piękną, ciepłą i słoneczną pogodę wskazane jest spożytkować na grillowanie, gdyż jest to znakomity i niesłychanie sympatyczny sposób na spędzanie wolnego czasu w gronie bliskiej rodziny oraz przyjaciół. Grillowanie daje sporo przyjemności, gdyż możemy cieszyć się wyjątkowym towarzystwem oraz fenomenalnymi, smacznymi potrawami z grilla i pachnącymi zapachami unoszącymi się dookoła. Nim jednak zabierzemy się za grillowanie, dowiedzmy się jak trzeba się do tego przygotować i które akcesoria grillowe bezspornie będą nam potrzebne.

Który rodzaj grilla wybrać?

grill, jedzenie
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Kiedy przychodzą ciepłe dni myślimy nad tym, co będziemy robić podczas ciepłych dni. Często twierdzimy, że pójdziemy do znajomych na grilla, a bywa, że myślimy też o tym, że dobrze byłoby gdybyśmy sami byli w stanie zaprosić znajomych do siebie na grilla. Jeśli nie posiadamy grilla musi jakiś kupić. Wtedy zaczynamy się zastanawiać, jakiego grill kupić, czy sensowniejszy okaże się grill gazowy czy węglowy?
Tags: 

Śnisz o niepowtarzalnym ogrodzie? Już dzisiaj odszukaj firmę w Warszawie, która zajmie się projektem, a później wykonaniem go tylko dla Ciebie!

Ogród
Author: Muffet
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach ogród dla sporej części osób nie jest już miejscem, w którym sadzi się jarzyny oraz owoce. Jest to miejsce gdzie jesteśmy w stanie odpocząć po ciężkim dniu, gdzie dzieciaki śmiało i bez żadnych ograniczeń mogą się bawić i biegać, ale przede wszystkim jest to miejsce, gdzie możemy bardzo swojsko spędzić czas przy grillu czy ognisku z naszymi przyjaciółmi i rodziną.