Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/theme.inc).

konie

Artykuły

W jaki sposób radzić sobie z tłustą cerą ? Jakie specyfiki zastosować ? Jakie sposoby domowe będą również skuteczne?

grający w grę na playstation
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Tłusta cera to problem nie jedynie nastoletnich osób. Zwykle kojarzy się z osobami będącymi w okresie dojrzewania. Rzeczywiście, w takim okresie życia kłopot z posiadaniem świecącej skóry oraz trądziku jest duży, jednak może się on także uaktywnić w wieku późniejszym.

Jakie mamy możliwości sprawowania opieki nad zwierzętami?

koń
Konie na pewno należą do najbardziej szlachetnych zwierzaków. Ich niezwykle foremne uformowane ciało, pełne wyrazu i dobrotliwe oczy u ludzi rodzą niekłamany zachwyt. Konie potrzebują szczególnej troskliwości. Zarazem ze względu na delikatne zdrowie, jak również psychikę. Ochrona koni to temat obszerny i zasadniczy dla wszystkich, kto szanuje konie i je posiada.

Wiosna to trudny czas dla naszej odporności, zatem musimy ją wzmacniać

lek
Author: Sarah Buckley
Source: http://www.flickr.com
Kiedy w okresie przedwiośnia dzień robi się coraz dłuższy i pięknie grzeje słońce, przejawiamy tendencję do zbyt nieostrożnego rozpinania kurtek.


W okolicach marca rodacy są złaknieni ciepła i słońca.

Schorzenia górnych dróg oddechowychjako nieodłączna część jesieni

laryngolog poznań
Choroby górnych dróg oddechowych są nieodłącznym elementem pory jesiennej. Z większością z nich jesteśmy w stanie sobie samodzielnie dać radę, albo wspomóc się poradą farmaceuty, jednak należy zawsze uważać, aby nie przegapić momentu, w jakim wyłącznie lekarz biegły jest w stanie nam pomóc.

W jaki sposób przewozić zwierzęta? Profesjonalne usługi firm transportowych, które bezpiecznie przewiozą zwierzę w wyznaczone miejsce

samochód transportowy
Author: Glen Wallace
Source: http://www.flickr.com
Dzisiejsze technologie oferują nam mnóstwo form transportu. Możemy przewozić bagaże, towar dla przemysłu albo samemu przemieszczać się po globie. Jedyną rzeczą, która może nam sprawić kłopot jest transport zwierząt.

Zwierzęta, także te oswojone, mogą stanowić zagrożenie dla pozostałych pasażerów albo spowodować różnego typu szkody podczas transportu. Wiele z nich musi przebywać w specjalnych warunkach, żeby móc przeżyć.