drukarka

Artykuły

Co to jest drukarka 3D

druk
Druk 3D już dawno temu przebył drogę z teorii w rzeczywistość, zaś na przestrzeni minionych lat drukarki 3D stały się dużo tańsze i bardziej przystępne. Eksperci przewidują, iż w napływających latach technika druku 3D będzie powszechnie obecna w naszych domach i będziemy korzystali z niej na co dzień tak jak z ekspresów do kawy. W tym momencie druk 3D wykorzystywany jest do produkcji nadzwyczaj szerokiego zakresu przedmiotów: począwszy od prototypów części do przyrządów oraz maszyn w branżach przemysłowych czy motoryzacyjnych, przez druk implantów w medycynie, natomiast skończywszy na całym szeregu rzeczy powszedniego użytku, zabawek. Czym jest tak naprawdę druk 3D, czy jest nam potrzebny i czy rzeczywiście za kilka lat każdy z nas będzie ją mieć?

Wydruki przestrzenne bez ograniczeń.

Skan 3D
Author: Carlos Pacheco
Source: http://www.flickr.com
Wymyślenie pionierskiej maszyny powielającej datuje się na 600 rok naszej ery, wydarzenie to było dokonane w Azji . W rejonie Europy proces rozkwitu działu poligraficznego posuwał się zdecydowanie wolniej. Rewolucją w branży było wprowadzenie do powszechnego użytku maszyny Gutenberga stworzonej w latach 40 XV wieku.

Jakiego rodzaju urządzenia oraz sprzęty są niezbędne do prawidłowej pracy nowoczesnego biura

kserokopiarka w biurze
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Współczesne biuro nie będzie prawidłowo działało działać bez odpowiednich urządzeń i sprzętów. Najważniejsze są oczywiście komputery, to przy ich pomocy wykonuje się większość obowiązków w biurze. Jeżeli poza pisaniem maili i redagowaniem różnych dokumentów niedużo więcej się będzie robić, to standardowa konfiguracja w zupełności powinna wystarczyć.

Kupowanie przez Internet - dlaczego warto kupić w Sieci

sklep www
Zakupy w Internecie mają sporo wartości, wobec tego mnogość ludzi chętnie robi zakupy online. Należałoby poznać zalety zakupów internetowych, wskutek tego w tym artykule omówimy najistotniejsze z nich. Po pierwsze sklepy internetowe proponują niemało różnorodnych towarów i artykułów.