drukarka

Artykuły

Kupowanie przez Internet - dlaczego warto kupić w Sieci

sklep www
Zakupy w Internecie mają sporo wartości, wobec tego mnogość ludzi chętnie robi zakupy online. Należałoby poznać zalety zakupów internetowych, wskutek tego w tym artykule omówimy najistotniejsze z nich. Po pierwsze sklepy internetowe proponują niemało różnorodnych towarów i artykułów.

Jakiego rodzaju urządzenia oraz sprzęty są niezbędne do prawidłowej pracy nowoczesnego biura

kserokopiarka w biurze
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Nowoczesne biuro nie będzie właściwie działać bez nowoczesnych sprzętów i urządzeń. Najważniejsze są oczywiście komputery, to za ich pomocą wykonuje się większość biurowych obowiązków. Jeśli poza pisaniem maili i redagowaniem różnych dokumentów niewiele więcej będzie się robiło, to standardowa konfiguracja zupełnie powinna wystarczyć.

Co to jest drukarka 3D

druk
Druk 3D już dawno temu przebył drogę z teorii w faktyczność, a na przestrzeni minionych lat drukarki 3D stały się o wiele tańsze a także bardziej przystępne. Eksperci przewidują, iż w nadchodzących latach technologia druku 3D będzie obecna w naszych domach i będziemy korzystać z niej na co dzień tak jak z mikrofalówek. Obecnie druk 3D wykorzystywany jest do wytwórczości niezmiernie szerokiego zakresu rzeczy: poczynając od prototypów części do urządzeń oraz maszyn w branżach lotniczych czy motoryzacyjnych, poprzez druk implantów w chirurgii, natomiast skończywszy na szeregu rzeczy codziennego użytku, gadżetów. Czym jest faktycznie druk 3D, czy jest nam potrzebny i czy rzeczywiście za kilka lat każdy z nas będzie ją miał?

Wydruki przestrzenne bez ograniczeń.

Skan 3D
Author: Carlos Pacheco
Source: http://www.flickr.com
Stworzenie pierwszej maszyny powielającej datuje się na 600 rok naszej ery, wydarzenie to było dokonane w Chinach . W rejonach europejskich proces ekspansji działu poligraficznego rozgrywał się o wiele wolniej. Za rewolucję w branży uznaje się wprowadzenie do powszechnego użytku maszyny Gutenberga wynalezionej w latach 40 XV wieku.