świat

Artykuły

Gra, która jest wciągająca i ma coraz więcej fanów w Polsce. Czy wiedziałbyś jak wyjść z zamkniętego pokoju, w którym pełno niewiadomych?

detektyw
Author: Martin @pokipsie Rechsteiner
Source: http://www.flickr.com
wiele rzeczy wydaje się banalne. Trafiasz zwyczajnie do pokoju, w którym możesz znaleźć dużo ciekawych rzeczy. Ty i Twoi przyjaciele macie kilkadziesiąt minut, aby wyjść z tego miejsca. Nie jest to proste, bo żeby tego dokonać musisz rozwiązać kilka zagadek, niezbędna też jest zręczność i umiejętność logicznego myślenia. Czas ucieka, a Ty nie posiadasz żadnych podpowiedzi, jedynie co masz to Twoja głowa i to, co wymyślisz. Poznaj escape room.

Wydruki przestrzenne bez ograniczeń.

Skan 3D
Author: Carlos Pacheco
Source: http://www.flickr.com
Stworzenie pierwszej maszyny powielającej datuje się na 600 rok naszej ery, wydarzenie to było dokonane w Chinach . W rejonach europejskich proces ekspansji działu poligraficznego rozgrywał się o wiele wolniej. Za rewolucję w branży uznaje się wprowadzenie do powszechnego użytku maszyny Gutenberga wynalezionej w latach 40 XV wieku.

Rzeczywistość w kawałkach, czyli zawsze coś jesteśmy w stanie z niego ułożyć. Bo elementy są w każdym miejscu, które należy poskładać

Samochód BMW
Author: ralev_com
Source: http://www.sxc.hu
Świat składa się z małych elementów, bez których ciężko byłoby się zgodnie... poskładać. Ta intrygująca gra słów jest zamierzona, bo odkrywa więcej prawdy niż przydługie wywody. Świat to po prostu zestaw małych śrubek, jakie zawsze gdzieś pasują. To nic innego, jak znajdujące swoje miejsce elementy, jedne bardziej trafne, drugie mniej, ale na pewno są niezbędne, by wszystko mogło dziać się normalnie. Nie da się jednakowoż żyć w świecie, w którym reguł i porządku jest jak na lekarstwo.