świat

Artykuły

Wydruki przestrzenne bez ograniczeń.

Skan 3D
Author: Carlos Pacheco
Source: http://www.flickr.com
Wymyślenie pionierskiej maszyny powielającej datuje się na 600 rok naszej ery, wydarzenie to było dokonane w Azji . W rejonie Europy proces rozkwitu działu poligraficznego posuwał się zdecydowanie wolniej. Rewolucją w branży było wprowadzenie do powszechnego użytku maszyny Gutenberga stworzonej w latach 40 XV wieku.

Gra, która jest wciągająca i ma coraz więcej fanów w Polsce. Czy wiedziałbyś jak wyjść z zamkniętego pokoju, w którym pełno niewiadomych?

detektyw
Author: Martin @pokipsie Rechsteiner
Source: http://www.flickr.com
wiele rzeczy wydaje się łatwe. Trafiasz zwyczajnie do pokoju, w którym możesz znaleźć wiele tajemniczych przedmiotów. Ty i Twoi znajomi macie kilkadziesiąt minut, aby znaleźć wyjście z tego pokoju. Nie jest to proste, gdyż żeby tego dokonać musisz rozwiązać kilka zagadek, niezbędna również jest zręczność i umiejętność logicznego myślenia. Czas płynie, a Ty nie masz żadnych pomocy, jedynie co masz to Twoja głowa i to, co wymyślisz. Poznaj escape room.

Rzeczywistość w kawałkach, czyli zawsze coś jesteśmy w stanie z niego ułożyć. Bo elementy są w każdym miejscu, które należy poskładać

Samochód BMW
Author: ralev_com
Source: http://www.sxc.hu
Świat składa się z małych elementów, bez których ciężko byłoby się zgodnie... poskładać. Ta intrygująca gra słów jest zamierzona, bo odkrywa więcej prawdy niż przydługie wywody. Świat to po prostu zestaw małych śrubek, jakie zawsze gdzieś pasują. To nic innego, jak znajdujące swoje miejsce elementy, jedne bardziej trafne, drugie mniej, ale na pewno są niezbędne, by wszystko mogło dziać się normalnie. Nie da się jednakowoż żyć w świecie, w którym reguł i porządku jest jak na lekarstwo.