medycyna

Artykuły

Jagody acai, właściwości

jagody acai
Author: Matt Lavin
Source: www.flickr.com
Długie, radosne życie to odwieczne marzenie każdego z nas. Już w dalekiej przeszłości słyszeliśmy o nim w baśniach i opowieściach, których śmiałkowie prowadzili poszukiwania źródła wody, ofiarującej wieczną młodość oraz witalność. Na szczęście postęp wiedzy medycznej widocznie nas przybliżył do spełnienia tego marzenia.

Współcześnie operacje plastyczne mają za zadanie podnieść jakość życia we wszystkich jego domenach,w tym także tej seksualnej

ginekologia
Author: Agência de Notícias do Acre
Source: http://www.flickr.com
Śliczny wygląd pozostaje dla niewiasty sprawą najważniejszą. Każda elegantka pragnie mieć w swojej szafie stroje, które nie tylko fantastycznie pasują do figury, ale są najmodniejszymi szmatkami w bieżącym sezonie. A poza tym potrzebne będą także dodatki, czyli srebrne bransoletki czy wręcz obowiązkowe różnobarwne chustki. Nie możemy jednakże w tym miejscu zapominać o damach, które z różnych powodów pragną ulepszyć stan swojej powierzchowności i w tym celu udają się do chirurga plastycznego.

Czy warto sięgać po naturalne metody leczenia pacjentów?

lekarz
Author: Life Mental Health
Source: http://www.flickr.com
Zdrowie jest mocno istotną wartością w życiu każdego obywatela. Dzięki niemu można się spełniać w życiu rodzinnym i zawodowym czy po prostu spełniać swoje marzenia. Póki posiadamy zdrowie to często nie spostrzegamy tej wartości, dopóki jej nie stracimy. Co trzeba jednakże dokonać, kiedy konwencjonalna medycyna nie pomaga? Czy w owym momencie można sięgać po naturalne metody leczenia? Oto próba odpowiedzi na to pytanie.

Kluczowe będą wszelakie badania nieniszczące

badanie
Author: Steven Depolo
Source: http://www.flickr.com
Istotną rolę w diagnostyce spełniają badania nieniszczące

Kiedy jakiś przedmiot pobierany okazuje się być do badań chcemy posiadać świadomość, że nic się z nim nie będzie działo, że powróci on do nas w stanie niezniszczonym oraz będzie można jeszcze z niego skorzystać, albo zastosować go do ponownego zrobienia badań.

Pipetowanie – prosta działalność wymagająca odpowiednich umiejętności oraz specjalistycznego i doskonałego sprzętu.

Pipetor
Source: donserv.pl
Postęp techniczny umożliwia w dzisiejszych czasach na rozkwit wielu dziedzin. Ich rozwój wpływa, na jakość życia właściwie każdego obywatela. W zdecydowanej większości upraszczają one codzienne działanie oraz pozwalają na przeprowadzanie czynności, które dotąd były nieosiągalne bądź zupełnie nieznane.

Najsmaczniejszy koncentrat z pokrzywy - sprawdź również inne zdrowe napoje!

Pokrzywa
Author: Harry Rose
Source: http://www.flickr.com
Pokrzywa to nie wyłącznie zielsko. Od wieków stosowana jest z czcią ze względu na własności zdrowotne i zalety odżywcze. Sok z pokrzywy mieści mnóstwo wartościowych witamin, mikroelementów i soli mineralnych zbawiennych w wielu schorzeniach. Od dawna wykorzystywana jest w medycynie ludowej.