język

Artykuły

Jakim sposobem migiem i sprawnie nauczyć się języka angielskiego?

Zajęcia w szkole językowej
Author: Kaplan International
Source: http://www.flickr.com
Znajomość języka angielskiego jest teraz niesłychanie ważna, bowiem język angielski zdoła przydać nam się każdego dnia. Znajomość języka angielskiego jest ogromnie respektowana w pracy profesjonalnej, niemało pracodawców chętnie zatrudnia osoby, jakie posiadają biegłą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Brak znajomości tego języka częstokroć zdoła powodować, iż nie uda nam się zdobyć wymarzonej pracy. Wskazane jest więc nauczać się tego języka.

Język polski - informacja ogólna

kursy polskiego warszawa
Author: U.S. Army Corps of Engineers
Source: http://www.flickr.com
Polski jest językiem indoeuropejskim jak też należy do grupy języków słowiańskich. Możemy poczynić dalszego rozróżnienia, wydzielając języki słowiańskie na południowosłowiańskie (języki bałkańskie), wschodniosłowiańskie (ukraiński jak też białoruski) a także zachodniosłowiańskie (polski, czeski).


Polacy i Słowacy rozumieją się bez żadnych problemów, zaś Czesi oraz Polacy rozumieją się dopiero po wypiciu kilku browarów.

Fiszki do do nauki języka angielskiego to niezawodna metoda wypróbowana, która zdała test także dla opornych

fiszki do nauki
Author: Les Petits Débrouillards
Source: http://www.flickr.com
Podczas gdy znasz język angielski możesz swobodnie wyruszać na wczasy poza granicę własnego państwa. Język angielski jest naczelnym językiem międzynarodowym.

Jest nawet głównym językiem obcym, który uczą się nasze dzieci w szkołach. Coraz to więcej ludzi zaczyna się nim gładko posługiwać w wymowie i w piśmie.