angielski

Artykuły

Fiszki do do nauki języka angielskiego to niezawodna metoda wypróbowana, która zdała test także dla opornych

fiszki do nauki
Author: Les Petits Débrouillards
Source: http://www.flickr.com
Podczas gdy umiesz język angielski możesz śmiało wyjeżdżać na urlop poza granicę własnego kraju. Język angielski jest głównym językiem międzynarodowym.

Jest nawet zasadniczym językiem obcym, który nauczają się nasze dzieci w szkołach. Coraz to więcej osób zaczyna się nim gładko posługiwać w wymowie i w piśmie.

Język polski - informacja ogólna

kursy polskiego warszawa
Author: U.S. Army Corps of Engineers
Source: http://www.flickr.com
Język polski to język indoeuropejski jak też przynależy do grupy języków słowiańskich. Możemy poczynić dalszego rozróżnienia, wydzielając słowiańskie języki na południowosłowiańskie (bałkańskie języki), wschodniosłowiańskie (ukraiński oraz białoruski) a także zachodniosłowiańskie (polski, słowacki).


Polacy i Słowacy rozumieją się bez żadnych komplikacji, natomiast Czesi i Polacy rozumieją się dopiero po wychyleniu kilku piwek.

Jakim sposobem migiem i sprawnie nauczyć się języka angielskiego?

Zajęcia w szkole językowej
Author: Kaplan International
Source: http://www.flickr.com
Znajomość języka angielskiego jest dzisiaj nadzwyczaj ważka, ponieważ język angielski zdoła przysporzyć nam się codziennie. Znajomość języka angielskiego jest ogromnie doceniana w pracy profesjonalnej, masa chlebodawców chętnie zatrudnia osoby, jakie mają profesjonalną znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie. Brak znajomości tego języka często zdoła sprawiać, iż nie uda nam się dostać wymarzonej pracy. Warto więc uczyć się tego języka.

Dziś język obcy to mus

Flagi francuskie
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Otwarcie na świat wymaga pełnego przygotowania. Można się z tego typu postulatem zgodzić nie orientując się do końca w czym rzecz. To dość normalne, profesjonaliści przeważnie są raczej przygotowani, nawet wtedy, kiedy nie do końca mają najlepsze samopoczucie.