angielski

Artykuły

Jakim sposobem migiem i sprawnie nauczyć się języka angielskiego?

Zajęcia w szkole językowej
Author: Kaplan International
Source: http://www.flickr.com
Znajomość języka angielskiego jest aktualnie bardzo ważna, albowiem język angielski może przysporzyć nam się na co dzień. Znajomość języka angielskiego jest niezwykle ceniona w pracy profesjonalnej, niemało pracodawców ochoczo zatrudnia osoby, jakie mają profesjonalną znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Brak znajomości tego języka w wielu przypadkach zdoła sprawiać, że nie uda nam się otrzymać wymarzonej pracy. Warto więc uczyć się tego języka.

Dziś język obcy to mus

Flagi francuskie
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Otwarcie na świat wymaga pełnego przygotowania. Można się z tego typu postulatem zgodzić nie orientując się do końca w czym rzecz. To dość normalne, profesjonaliści przeważnie są raczej przygotowani, nawet wtedy, kiedy nie do końca mają najlepsze samopoczucie.

Język polski - informacja ogólna

kursy polskiego warszawa
Author: U.S. Army Corps of Engineers
Source: http://www.flickr.com
Polski to język indoeuropejski oraz przynależy do słowiańskiej grupy językowej. Możemy dokonać dalszego rozróżnienia, dzieląc języki słowiańskie na południowosłowiańskie (języki bałkańskie), wschodniosłowiańskie (ukraiński jak też białoruski) a także zachodniosłowiańskie (polski, czeski).


Polacy i Słowacy rozumieją się bez większych kłopotów, natomiast Czesi oraz Polacy rozumieją się dopiero po wypiciu paru browarów.

Fiszki do do nauki języka angielskiego to niezawodna metoda wypróbowana, która zdała test także dla opornych

fiszki do nauki
Author: Les Petits Débrouillards
Source: http://www.flickr.com
Podczas gdy znasz język angielski możesz swobodnie wyruszać na wczasy poza granicę własnego państwa. Język angielski jest naczelnym językiem międzynarodowym.

Jest nawet głównym językiem obcym, który uczą się nasze dzieci w szkołach. Coraz to więcej ludzi zaczyna się nim gładko posługiwać w wymowie i w piśmie.