bank

Artykuły

Branża bankowa daje bardzo szerokie pole popisu nie tylko dla klientów detalicznych, ale także dla właścicieli małych i dużych przedsiębiorstw.

Pieniądze
Author: frankieleon
Source: http://www.flickr.com
Oczywiście najpopularniejszym i równocześnie podstawowym produktem finansowym jest konto bankowe. Dzięki niemu możemy nie tylko gromadzić fundusze, ale także nimi zarządzać. Ponadto właściciele kont bankowych zdobywają o wiele więcej możliwości. Zwłaszcza w przypadku bankowości internetowej, gdy mówimy o zakładaniu rachunków oszczędnościowych, zaciąganiu kredytów za pośrednictwem Internetu. Na pewno bardzo ciekawym i idealnym miejscem dla właścicieli firm okaże się bank kredytowy.

Czym jest kredyt hipoteczny oraz kiedy należałoby o taki kredyt się starać?

Kredyt
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Nazwa kredytu hipotecznego niewątpliwie znana jest wielu postaciom, jest to taki typ kredytu, jaki wolno wziąć na zakup bądź budowę jakiejś nieruchomości, na przykład mieszkania bądź domu jednorodzinnego. Kredyt hipoteczny dzieli się na przeróżne typy, między innymi ze względu na zamierzenie jego przeznaczenia, na przykład kredyt hipoteczny we wrocławiu można wziąć na nabycie mieszkania bądź domu i jest on przetaczany na rachunek dewelopera na podstawie uprzednio sporządzonej umowy sprzedaży.

Czy wiemy, jak działają pożyczki gotówkowe bez bik?

billboardy
Author: Gary Stevens
Source: http://www.flickr.com
Czasem szybko potrzebujemy gotówki, jednak mamy świadomość, że nikt z przyjaciół nam jej nie pożyczy. Wtedy należy się rozglądać po różnorakich instytucjach, tak żeby mieć pewność, że pójdziemy do tej, która taką gotówkę nam da.


Czy spoglądaliśmy już na szybkie pożyczki bez bik przez internet?


Jeżeli mamy małe zarobki, lub posiadamy już jakąś pożyczkę, to ma szansę się okazać, że będzie nam trudno nakłonić bank do dania nam następnej.

Wady i zalety kredytów pod zastaw lokali mieszkalnych, jakie są formalności przy takich produktach.

Pieniądze
Author: kstudenta
Source: http://www.sxc.hu
W wielu przypadkach osoby potrzebujące pożyczyć jakąś jakieś pieniądze idą po bankowy kredyt. Przy niskich kwotach najbardziej popularne są zwykłe gotówkowe pożyczki. Najczęściej czas na jaki się je bierze wynosi od kilku miesięcy do pięciu lat, chociaż znajdzie się i banki, w jakich można pożyczkę dostać nawet na lat dziesięć. Są one stosunkowo łatwe do dostania, bo poza dokumentami tożsamości i zaświadczeniem o dochodach więcej nic nie potrzeba.

Innowacyjny produkt finansowy dla nowo powstałych firm

Karty kredytowe
Author: Sean MacEntee
Source: http://www.flickr.com
Większość z nas pamięta dni, w których śnimy o ucieczce od rzeczywistości. Zrezygnowani pracą, która wcale nie zapewnia proporcjonalnych zarobków, zabiera ogrom czasu, męczy i nie zapewnia zadowolenia często marzymy o rzuceniu pracy.

Krótko, efektywnie i praktycznie, czyli tak, jak Polacy lubią najbardziej.

Pożyczka
Author: Simon Cunningham
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy wiemy, że wzięcie kredytu krótkoterminowego w obecnych czasach nie jest już takie kłopotliwe. Polak żyjący z pożyczką to nie jest okoliczność niebywała, bo przecież „wszyscy biorą”. Teraz jednak ludzie szukają nieskomplikowanych sposobów, by móc uniknąć kłopotliwych okoliczności.