nieruchomość

Artykuły

Bez wątpienia warto postarać się zabezpieczyć swoją przyszłość

kalkulator obok monet
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Statystyczny Kowalski, chociaż tak naprawdę nie jesteśmy w tej materii rodzynkiem, nie jest w stanie rzec w jednoznaczny sposób, że będzie miał możliwość za powiedzmy trzydzieści lat funkcjonować na odpowiednim poziomie.

Wady i zalety kredytów pod zastaw lokali mieszkalnych, jakie są formalności przy takich produktach.

Pieniądze
Author: kstudenta
Source: http://www.sxc.hu
W wielu przypadkach osoby potrzebujące pożyczyć jakąś jakieś pieniądze idą po bankowy kredyt. Przy niskich kwotach najbardziej popularne są zwykłe gotówkowe pożyczki. Najczęściej czas na jaki się je bierze wynosi od kilku miesięcy do pięciu lat, chociaż znajdzie się i banki, w jakich można pożyczkę dostać nawet na lat dziesięć. Są one stosunkowo łatwe do dostania, bo poza dokumentami tożsamości i zaświadczeniem o dochodach więcej nic nie potrzeba.

Jak należy zarządzać nieruchomością? Na czym to polega? Czym się może różnić od zwykłego administrowania nieruchomością?

brązowy dom wielorodzinny
Author: Kate Matison
Source: http://www.flickr.com
Zarządzanie nieruchomościami to zdecydowanie większy zakres działań niż normalne administrowanie. Rolą tego typu zarządcy jest aktywne zarządzanie majątkiem właściciela, jaki zlokalizowany jest w nieruchomości, natomiast administrowanie to ogólnie prowadzenie aktualnych czynności, które mają związek z obsługą nieruchomości.

Zarządzanie nieruchomością w mieście Wrocław

Bloki mieszkalne
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Rządzenie nieruchomością to obszerniejszy zakres działań aniżeli administrowanie. Funkcją zarządcy jest czynne zarządzanie majątkiem właściciela ulokowanym w nieruchomości. Zarządzanie nieruchomościami Wrocław jest aktywnością zawodową realizowaną przez licencjonowanych kierowników nieruchomości. Zarządca działa na podstawie umowy o zarządzanie, zawartej ze wspólnotą mieszkaniową, w imieniu której działa Zarząd Wspólnoty.

Z jakiego powodu dobrze jest obecnie korzystać z oferty doświadczonych zarządców nieruchomości?

Blok mieszkalny
Source: http://www.marigoldgarden.pl/
Nieruchomości są dziś jedną z najbardziej bezpiecznych inwestycji pieniędzy. Dlaczego? Zazwyczaj ze względu na fakt, że ich ceny od lat utrzymują się na stabilnym poziomie, szczególnie kiedy chodzi o nieruchomości mieszczące się w cenionych punktach wielkich aglomeracji.