dzieci

Artykuły

Rozwód z mecenasem jako gwarancja wrażenia pewności

kłótnia
Author: simpleinsomnia
Source: http://www.flickr.com
Rozwód to nie jedynie ból i smutek. Towarzyszący mu stres nie zostaje bez wpływu na samopoczucie fizyczne i psychiczne. To również ogromna trauma dla najmłodszych z owego związku. Prawo rodzinne mówi, że pomimo pełnego i stałego rozkładu pożycia rozwód nie jest akceptowalny, jeżeli na skutek niego miałoby cierpieć dobro wspólnych nieletnich dzieci partnerów, czy też jeśli z innych względów orzeczenie rozwodu stanowiłoby sprzeczne z zasadami współżycia społecznego. Rozwód nie jest także możliwy, jeżeli żąda go małżonek wyłącznie ponoszący winę rozkładu pożycia, chyba że drugi małżonek wyrazi akceptację na rozwód, bądź że odmowa jego zgody na rozwód jest w danych względach sprzeczna z regułami współżycia społecznego.

Jak funkcjonuje dietetyk i jak można korzystać z jego konsultacji, by cieszyć się bardzo dobrym zdrowiem na co dzień?

dietetyk kliniczny wrocław
Source: sxc.hu
Potrzebujesz rady w obszarze żywienia i nie wiesz gdzie się udać? Niezbędna Ci dieta? Sprawdź co na to mówią specjaliści!


Dietetyk kliniczny Wrocław to na pewno profesjonalne wsparcie dla niejednego z nas.

Piękny i olśniewający uśmiech - jak go zdobyć?

dentysta podczas zabiegu
Author: Army Medicine
Source: http://www.flickr.com
O higienę jamy ustnej jak również zęby trzeba dbać już od najmłodszych lat. Chociaż wśród mnóstwa osób istnieje jeszcze przekonanie, że mleczaków u dzieci nie warto leczyć, bo przecież i tak wypadną, to jest to nieprawidłowe myślenie. Dentyści przekonują, iż o mleczaki u dzieci powinno się dbać tak samo mocno co o uzębienie stałe.

Które elementy warto użyć w własnym ogrodzie?

Dom jednorodzinny
Author: Fama PR
Source: Fama PR
Nie od dzisiaj wiadomo, że nasze mieszkanie to esencja naszej prywatności oraz wygody. Uwielbiamy po długim czasie pełnienia naszych obowiązków odpowiednio wypocząć właśnie w ścianach naszego domu, dlatego że tylko tam czujemy się wyjątkowo. Uniwersalne powiedzenie powiada podobnie, że inne miejsce takie jak dom nie istnieje, co oczywiście jest jak w najwyższym stopniu prawdziwe.

Owcza skóra parzona, kontra wełna gotowana - czyli, wełna owczej skórze nie taki sam Część 2

biała sukienka
Author: RomitaGirl67
Source: http://www.flickr.com
W wcześniejszym artykule zajęliśmy się tematem wełny parzonej, lekko podłapując tematykę wełny gotowanej. W tej kawałku felietonu dokończymy tematykę owczej skóry gotowanej a także stworzymy malutkie podsumowanie.

Bystry rodziciel zdaje sobie sprawę z tego, że najważniejsza jest oryginalna zabawa z dzieckiem, więc kupuj mądre książeczki oraz solidne zabawki

Zima w ogrodzie
Author: liketearsintherain's buddy icon
Source: www.flickr.com
Każde maleństwo jest najogromniejszym szczęściem swoich rodziców. Dlatego też pragną mu oni dać wszystko co najodpowiedniejsze i najdokładniejsze.

Zamierzasz nabyć zabawki w sieci? Wyśmienity pomysł, na pewno będzie komfortowo oraz niedrogo!

zabawki dla dzieci
Author: Randy Heinitz
Source: http://www.flickr.com
Zakupy w sieci szczycą się coraz znaczniejszym powodzeniem wśród Polaków, bowiem zapewniają naprawdę dogodne okoliczności dla wyboru różnych produktów i sfinalizowania transakcji. Poza tym w sklepikach sieciowych niejednokrotnie można uzyskać bardzo przystępne ceny, lepsze niż w salonach stacjonarnych, a przy tym towar bywa dostarczany pod same drzwi. Należy o tym pamiętać, zwłaszcza w okresie świątecznym, kiedy brak na wszystko czasu, a trzeba zakupić prezenty!

Dlaczego warto zrobić dodatkowe szkolenie z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej?

akcja ratunkowa
Author: ER24 EMS (Pty) Ltd.
Source: http://www.flickr.com
W latach młodości oraz w dorosłym życiu wielokrotnie bierzemy udział w warsztatach BHP i przygotowaniu zawodowym, czasami również w szkoleniu z przeprowadzania pierwszej pomocy przedmedycznej. Ale czy gdybyśmy znaleźli się w sytuacji, w której moglibyśmy drugiemu człowiekowi w ten sposób udzielić pomocy, czy zdobylibyśmy się na odwagę, by wykorzystać posiadaną teoretyczną wiedzę?

W jaki sposób dbać o swoją pociechę?

nemowlak
Author: Joel Müller
Source: http://www.flickr.com
Dziecko to prawdziwy skarb - a przecież o skarb trzeba w odpowiedni sposób zadbać. Jednakowoż fakty są takie, że często niby pragniemy dbać o własną pociechę, przecież to całkowicie normalne, lecz ciągle miewamy jakieś wątpliwości, nie mamy pojęcia w jaki sposób ogarnąć dosłownie wszystko co jest związane z naszym dzieckiem. Nic w tym złego, przecież to w zupełności normalne, że bardzo często rodzice mają wątpliwości. Na szczęście są artykuły takie jak choćby ten. Można powiedzieć, iż Internet to prawdziwa wylęgarnia wiedzy dla każdego polskiego rodzica.

Niekiedy w związkach jest tak, że narasta kryzys i należy iść na terapię dla par

terapia
Author: Centrum Medycyny EstetycznejScan
Życie jest ciężkie oraz gna niesamowicie. Dlatego o relacje musimy troszczyć się jak o piękną roślinę.


Wiele małżeństw w dzisiejszych czasach przechodzi poważne kryzysy.

Autyzm – tajemnicza choroba. Czy są pomoce dydaktyczne dedykowane dla dzieci z autyzmem?

powiększenie - zdrowie
Author: Adam Mirowski
Source: http://www.flickr.com
Obecne czasy to epoka w jakiej dokładnie opisano wiele chorób – dojrzała do tego technologia, jakiej wcześniej nikt nie używał: badania DNA, analizy biologiczne, badania genetyczne i znacznie więcej. Posiadamy wiedzę jak rozpoznać objawy konkretnej choroby, jak je leczyć i tym podobne. Jednak nadal istnieje kilka takich, jakie wciąż są niezbadane do końca, nie ma jasno określonych ich objawów, procedury związane z leczeniem są dyskusyjne, różni specjaliści mówią inne rzeczy na ich temat.

Propozycje godne rekomendacji – certyfikowane place zabaw

Ogrodowy plac zabaw
Author: Rubber Mulch
Source: http://www.flickr.com
Place zabaw dla dzieci spełniają ostre kryteria rynkowe oraz posiadają wszelkie certyfikaty zgodności ze wskazaną normą PN-EN 1176 z 2009 roku. Wtedy zagwarantowane jest, że elementy i wszystkie urządzenia zabawowe są stuprocentowo bezpieczne dla bawiących się dzieci. Oferowane certyfikowane place zabaw to rewolucja wśród takich miejsc rozrywki. Elementy przygotowane zostały z materiałów niesamowicie rewelacyjnej jakości.

Plac zabaw powinien okazać się bezpieczny

Plac zabaw
Author: Brisbane City Council
Source: http://www.flickr.com
Plac zabaw musi być stworzony z myślą o bezpieczeństwie. maluchy uwielbiają się bawić i tak rzeczywiście mało im potrzeba, żeby ta zabawa była wspaniała. Jednakże każde lubi iść na plac zabaw, a od rodziców będzie zależało, czy zabawy w tym miejscu będą bezpieczne.

Jak wygląda zakres usług pediatry? Kiedy należy korzystać z jego pomocy?

Pediatria jest specjalizacją, jaka polega na leczeniu dzieci. Aby jednakowoż optymalnie dobrać specjalistę powinniśmy zapoznać się z różnicą między pediatrą a neonatologiem. Drugi rodzaj bardzo często zajmuje się diagnozowaniem i badaniem noworodków, pediatra zaś specjalizuje się w medycynie mającej związek z dziećmi oraz młodzieżą.

Czy w prawidłowy sposób dbasz o własne zęby? Profilaktyka jest bardzo istotna w przypadku jamy ustnej!

zęby
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Chyba nie istnieje osoba, która lubiłaby chodzić do dentysty - zwykle to właśnie dentystami straszy się niesforne dzieciaki. Wizyty u dentystów kojarzą nam się zwykle z ogromnym bólem i niczym fajnym - dlatego najczęściej odwlekamy moment wybrania się do dentysty tak długo jak tylko się da. Tymczasem niewielu z nas zdaje sobie sprawę z faktu, jak niezwykle ważna jest właściwa profilaktyka jamy ustnej - jeżeli będziesz właściwie dbać o własne zęby i przynajmniej czasami chodzić na kontrole do dentystów, wówczas oczywiście będziesz mieć o wiele mniej problemów z jamą ustną w przyszłości.

Znakomite akcesoria dla najmłodszych

akcesoria do ogrodu
Author: Praktiker
Source: Praktiker
Dla dzieci powstaje dzisiaj coraz więcej wyjątkowo interesująco przygotowanych opcji. Oferowane dzisiaj rozwiązania są rozbudowane ze względu na to, co wprowadza producent. Sięga on po znakomitej jakości materiały oraz łączy je w kompletną całość. Do dyspozycji zamawiających są domki dla dzieci do ogrodu, jakie będą sprawiać długotrwałą i niezwykłą radość wielu maluchom i to w najróżniejszym wieku.

Polskie centrum medyczne w Irlandii

Kobieta u lekarza
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Centrum medyczne jest to samodzielny państwowy instytut pomocy zdrowotnej. W swojej ofercie ma mnóstwo usług lekarskich z obszaru różnych dziedzin. Można tutaj zrobić między innymi konieczne analizy ambulatoryjne jak i profilaktyczne, skorzystać z wskazówek dużej ilości specjalistów. W wielu krajach za granicą można napotkać polskie centra medyczne, a także polskie przychodnie.

Pages