wesele

Artykuły

Kiedy organizujemy jakieś istotne wydarzenie należy pamiętać o przygotowaniu stosownych zaproszeń

zaproszenia
Author: montymanateeweddings
Source: http://www.flickr.com
Dla wielu z nas najistotniejsze chwile w życiu, to te, kiedy coś celebrujemy. Ponieważ na co dzień funkcjonowanie jest dosyć mało fascynujące, a każdy dzień taki sam. Praca i dom, te same zobowiązania, nie ma czasu na coś naprawdę ekstra. Może więc dlatego tak cenimy świętowanie, gdyż jest to czas na momenty zapomnienia, na spotkanie z przyjaciółmi, z rodziną, na konwersacje o życiu. Tego rodzaju sytuacje występują całe szczęście dość często, przecież stale odbywają się jakieś urodziny i wesela.

Menu weselne, czyli czego nie może zabraknąć na stole w trakcie weselnego przyjęcia

wesele
Author: Shelley N.
Source: http://www.flickr.com
Wesele to znacząca, rodzinna uroczystość. Młodzi wielokrotnie przygotowują się do niego przez parę miesięcy, a nawet rok lub dwa, dlatego starają się, by wszystko było przygotowane jak należy. Jednym z nadrzędnych elementów pomyślnego przyjęcia weselnego jest dobre jedzenie. Czego nie może zabraknąć na weselnym stole, aby goście byli faktycznie zadowoleni z imprezy Bezwątpienia są to gorące dania.

Ten wyjątkowy moment należy wspaniale świętować, więc wybierz optymalną dekorację i eleganckie dodatki.

para młoda w drodze na wesele
Author: Chris Game
Source: http://www.flickr.com
Moment ślubu jest bardzo istotny, więc nie powinno zaskakiwać, że każda pani młoda pragnie, żeby przebiegł idealnie i miał piękną oprawę. Narzeczone z regionu dolnośląskiego nie powinny się stresować, gdyż we Wrocławiu można zakupić doprawdy cudowne dekoracje, które uświetnią ten piękny dzień.

Jak wybrać salę na wesele - poradnik

Sala na wesele
Author: Christian Sosa
Source: http://www.flickr.com
Zabierając się do zorganizowania ślubu, zaraz po wyborze narzeczonego/narzeczonej musimy podjąć decyzję o tym, gdzie odbędzie się przyjęcie. W tym krótkim przewodniku postaramy się zgromadzić oraz opisać najważniejsze rzeczy, na które dobrze jest zwracać uwagę dobierając salę weselną. Naturalnie niełatwo będzie odnaleźć lokal idealny, to znaczy realizujący każde przedstawione kryteria. Sami już będziecie zmuszeni podjąć decyzję, które kwestie będą dla was najistotniejsze.