ślub

Artykuły

Dobór fotografa ślubnego na sesję, ślub oraz uroczystości weselne - na co trzeba zwrócić uwagę?

fotograf
Author: OrniCosa
Source: http://www.flickr.com
Przygotowania do ślubu są nie jedynie czasochłonne, lecz też niezwykle stresujące. W tym ważkim dla nas dniu z pewnością pragniemy, żeby wszystko przebiegało dokładnie z planem, żeby dzień ten był fenomenalny i byśmy mieli co wspominać przez całe nasze życie. Równocześnie zależy nam na tym, żeby nasi Goście też odpowiednio się bawili.

Jak znaleźć dobrego fotografa?

fotograf
Author: Santiago Matan
Source: http://www.flickr.com
Z usług dobrych fotografów korzystamy najczęściej w istotnych życiowych momentach. W momencie, kiedy na świat przychodzi nasze dziecko, kiedy bierzemy ślub albo pragniemy zrobić sobie pamiątkową sesję fotograficzną. Na nieszczęście bardzo często dużym problemem jest znalezienie fotografa, który wykona dla nas profesjonalne zdjęcia i nie zażyczy sobie od nas nazbyt sporych pieniędzy.

Fotograf ślubny musi mieć nieograniczoną ilość aranżacji

w drodze na ślub
Author: JASON 蕭
Source: http://www.flickr.com
Gdy bierzemy się za planowanie własnego ślubu, to pragniemy, aby wszystko okazało się wykonane jak najwspanialej, bo tylko wtedy posiadamy pewność, że na długo zapisze się on w naszej pamięci jako cudowne zdarzenie. Dlatego tak ważną rolę do wypełnienia posiada fotograf ślubny, który powinien nam zagwarantować niesamowite zdjęcia, które będą wspaniałą pamiątką na dalsze lata, a równocześnie podczas ich wykonywania, musi być całkowicie niewidoczny oraz właściwie wszyscy muszą zapomnieć o jego istnieniu. Jedynie wówczas mamy szansę posiadać świadomość, że fotografie będą niewymuszone, autentyczne oraz wprost cudowne.

Jak wybrać salę na wesele - poradnik

Sala na wesele
Author: Christian Sosa
Source: http://www.flickr.com
Zabierając się do zorganizowania ślubu, zaraz po wyborze narzeczonego/narzeczonej musimy podjąć decyzję o tym, gdzie odbędzie się przyjęcie. W tym krótkim przewodniku postaramy się zgromadzić oraz opisać najważniejsze rzeczy, na które dobrze jest zwracać uwagę dobierając salę weselną. Naturalnie niełatwo będzie odnaleźć lokal idealny, to znaczy realizujący każde przedstawione kryteria. Sami już będziecie zmuszeni podjąć decyzję, które kwestie będą dla was najistotniejsze.