Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/theme.inc).

ślub

Artykuły

Dobór fotografa ślubnego na sesję, ślub oraz uroczystości weselne - na co trzeba zwrócić uwagę?

fotograf
Author: OrniCosa
Source: http://www.flickr.com
Przygotowania do ślubu są nie jedynie czasochłonne, lecz także ogromnie stresujące. W tym istotnym dla nas dniu bezsprzecznie chcemy, by wszystko przebiegało dobrze z planem, aby dzień ten był fenomenalny oraz abyśmy mieli co rozpamiętywać przez całe nasze życie. Jednocześnie zależy nam na tym, żeby nasi Goście również dobrze się bawili.

Fotograf ślubny musi mieć nieograniczoną ilość aranżacji

w drodze na ślub
Author: JASON 蕭
Source: http://www.flickr.com
Gdy bierzemy się za organizowanie własnego ślubu, to chcemy, by wszystko było wykonane jak najlepiej, gdyż tylko wtedy mamy gwarancję, że na długo wpisze się on w naszej pamięci jako niesamowite wydarzenie. Dlatego tak istotną rolę do odegrania otrzymuje fotograf ślubny, który powinien nam zapewnić wspaniałe ujęcia, które staną się świetną pamiątką na dalsze lata, a równocześnie w czasie ich robienia, powinien okazać się całkowicie niewidoczny oraz właściwie wszyscy muszą zapomnieć o jego istnieniu. Jedynie wtenczas możemy posiadać świadomość, że fotografie będą naturalne, autentyczne i naprawdę piękne.

Jak znaleźć dobrego fotografa?

fotograf
Author: Santiago Matan
Source: http://www.flickr.com
Z usług dobrych fotografów korzystamy zazwyczaj w istotnych życiowych momentach. W momencie, kiedy na świat przychodzi nasze dziecko, gdy bierzemy ślub bądź pragniemy zrobić sobie pamiątkową sesję fotograficzną. Niestety naprawdę nierzadko dużym kłopotem jest znalezienie fotografa, jaki wykona dla nas profesjonalne zdjęcia i nie weźmie od nas nader dużych pieniędzy.

Jak wybrać salę na wesele - poradnik

Sala na wesele
Author: Christian Sosa
Source: http://www.flickr.com
Zabierając się do zorganizowania ślubu, zaraz po wyborze narzeczonego/narzeczonej musimy podjąć decyzję o tym, gdzie odbędzie się przyjęcie. W tym krótkim przewodniku postaramy się zgromadzić oraz opisać najważniejsze rzeczy, na które dobrze jest zwracać uwagę dobierając salę weselną. Naturalnie niełatwo będzie odnaleźć lokal idealny, to znaczy realizujący każde przedstawione kryteria. Sami już będziecie zmuszeni podjąć decyzję, które kwestie będą dla was najistotniejsze.