Być EKO

Artykuły

Zamówienie nowego wyposażenia gospodarstwa domowego do mieszkania w wielkim mieście

koparka
Author: Bill Smith
Source: http://www.flickr.com
Mieszkając w wielkim mieście często jest się zmuszonym zamówić konkretny sprzęt do domu, jednak duża metropolia jest zdolna sprawę niezmiernie utrudnić. Lato to okres gdy konsumenci zamawiają na potęgę – przeróżnych produktów.

Doskonałe propozycje żywieniowe dzięki jakim da się zahamować powstawanie wielu stanów chorobowych

owoce goji
Author: Panagiotis Giannakopoulos
Source: http://www.flickr.com
Ludzi teraz w większym stopniu aniżeli kiedyś ciekawią niezawodne propozycje żywieniowe dzięki którym da się zahamować powstawanie wielu stanów chorobowych oraz zapobiegać starzeniu się organizmu. Najzwyczajniej, ekologiczne pożywienie jest w modzie i ludzie posiadają większą świadomość odnośnie tego, jak dużo dobrych efektów może ono przynieść.

Nowe rozwiązania da maluchów

pieluszki bambusowe
Author: GoGreen Telas
Source: http://www.flickr.com
Wśród dziecięcych akcesoriów na rynku wyszukać możemy bardzo przyjemne w dotyku dodatki, co malcom pasują od samego początku. Bogaty asortyment produktów pozwala na swobodne manewrowanie, jeśli chodzi o poszukiwanie doskonałych rzeczy. Ocieplane papcie dziecięce rodzice cenią za to, że są dostępne w różnych rozmiarach. Dzięki temu mogą bezproblemowo dobrać ten odpowiedni rodzaj domowego obuwia. Kapcie przygotowano w modelach utwardzanych i całkowicie miękkich.

Nie lekceważmy środowiska - tylko czy aby na pewno zdajemy sobie z tego sprawę

środowisko
Author: Mario M
Source: http://www.flickr.com
Odpadki – produkujemy je wszyscy, i to w dużych ilościach. Częstokrotnie w zasadzie bezmyślnie. Nie zdajemy sobie zupełnie sprawy z tego, że gdybyśmy tylko chcieli, moglibyśmy zdecydowanie zredukować ich ilość. Tymczasem każdego dnia wynosimy do zsypu choć jeden, a nieraz wręcz kilka worków odpadów. Jeśli z kolei mieszkamy na wsi, wystawiamy przed dom w danym terminie ogromne pojemniki z odpadami. Robimy to zupełnie bezrefleksyjnie. A szkoda. Nie myślimy o naszym środowisku, o planecie.

Planujesz większe sprzątanie w swoim domu? Kup ekologiczne środki czystości

Środki czystości
Author: FolsomNatural
Source: http://www.flickr.com
Nie każdy przepada za porządkami. Większość z nas chętniej wybrałaby się na spacer bądź spędziłaby ten czas z bliskimi, aniżeli wzięłaby się za mopa, by umyć podłogę. Jednakże czasami chcąc nie chcąc powinniśmy wziąć się w garść, szczególnie gdy zbliża się czas świąteczny albo robiliśmy prace remontowe i kurz osiadł właściwie wszędzie.

W naszym kraju odnaleźć można sporą gamę możliwości wyjazdowych do wyboru

Wśród rozmaitych obszarów w Polsce znaleźć można miejsca absolutnie magiczne, choć wcale daleko szukać nie trzeba. Pełne magii zakątki stoją przed nami otworem, wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć i ruszyć wraz z przyjaciółmi lub swoją rodziną na zwiedzanie. Nasze kaszuby to nie głównie moc zieleni, jednak głównie skupisko kulturowe, co bezsprzecznie warto poznać. Ten region kulturowy na północnym obszarze naszego kraju jest również częścią Pomorza z własnym językiem regionalnym.

Jak dobrać odpowiednie pieluszki dla naszej pociechy?

Niemowlak i jego zabawki
Author: Donnie Ray Jones
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie wybór wszelkich akcesoriów jest tak ogromny, że niejednokrotnie można mieć wielki kłopot. Dotyczy to niemal wszystkich produktów i usług, gdyż rynek ciągle się rozrasta. Jak pośród wszystkiego, co jest nam oferowane wybrać to, co jest nam rzeczywiście potrzebne i przede wszystkim jest dla nas najlepsze?

Ogniwa fotowoltaiczne – przejaw troski o naszą planetę, a także jej przyszłość

fotowoltaika
Author: Team Massachusetts 4D Home
Source: http://www.flickr.com
Czytając najróżniejsze wywiady lub też czytając prasę albo książki zazwyczaj mamy okazję spotkać się z obawami wielorakich ekspertów, którzy pesymistycznie widzą losy naszej planety. Często opinia publiczna jest alarmowana o krytycznym stanie powietrza (przykładowo w Krakowie) lub zanieczyszczeniach atmosfery, które są w stanie prowadzić do globalnego ocieplenia klimatu.

Moda na eko jedzenie coraz wyraźniej wzrasta - markety w Krakowie

warzywa ekologiczne
Author: Rick Ligthelm
Source: http://www.flickr.com
Obecnie trendy połączone ze zdrowym żywieniem są niesłychanie lubiane. Błyskawicznie zyskują sporo sympatyków tak samo pod względem dynamicznego trybu funkcjonowania i uprawianiem sportu, jak i stosowną dietą. Łatwo jest zauważyć, że wciąż jest to na czasie i coraz więcej ludzi decyduje się zasadniczo zmodyfikować swoje dotychczasowe życie.

Kilka informacji o zbiornikach na paliwo, które są coraz chętniej stosowane w gospodarstwach i firmach transportowych

zbiorniki na paliwo
Author: HM Revenue & Customs
Source: http://www.flickr.com
Dla przeciętnego właściciela samochodu nie ma żadnego problemu, aby raz na jakiś czas zawitać na stacji benzynowej i zatankować paliwo. Tak naprawdę mało kto obecnie trzyma jakiś jego zapas w domu, bo zwyczajnie nie będzie to jakoś wygodne. Całkowicie odmiennie będzie wyglądać sytuacja w przypadku różnego rodzaju firm transportowych czy gospodarstw rolnych, gdzie różnego rodzaju pojazdów będzie więcej, a więcej też będą paliwa potrzebowały dużo więcej. W ich przypadku jeżdżenie za każdym razem na stację, nawet jeśli byłaby ona blisko, to będzie stracony czas, zwłaszcza w przypadku, gdy trzeba coś szybko zrobić lub załatwić.

Jakie rozwiązania ekologiczne powinny wdrożyć firmy?

ekologia
Author: Nicolas Raymond
Source: http://www.flickr.com
Przesłanie rozwiązań ekologicznych nabrało dzisiaj całkiem sporego znaczenia. Na taki stan rzeczy niewątpliwie ma wpływ wzrastająca przytomność społeczeństwa. Nie ulega kwestii także europejskie ustalenia prawne zmusiły na wielu obywatelach, ale i także przedsiębiorstwach odmianę swoich pierwotnych nawyków. Niestety w naszym kraju świadomość na temat zatrzymania środowiska w należytym stanie była obiektywnie niska, w związku z tym też musiała ona ulec przemianie.

Śmieci trzeba segregować, zakup specjalne pojemniki, żeby stało się to komfortowe i dużo łatwiejsze

Przemysł i środowisko
Author: Rajeev
Source: http://www.flickr.com
Ekologia jest niezwykle ważną kwestią, bo od tego, czy troszczymy się o naturę, zależy to, w jakich warunkach naturalnych żyjemy. Dlatego tak kluczowe jest, by oszczędzać zasoby naturalne, zmniejszać ilość trujących spalin, jak też zyskać kontrolę nad wielką ilością odpadów, którą każdego dnia produkuje człowiek.

Złom elektroniczny - w jaki sposób się go pozbyć zgodnie z prawem?

zwierzęta
Author: Hortico
Source: http://przydomoweogrody.pl
W mało jakiej dziedzinie życia rozwój jest tak prędki, jak w przypadku przyrządów elektronicznych.


Już parę lat temu powiadało się, iż gdy kupujesz nowy laptop i wychodzisz z nim ze marketu to on jest już przestarzały.

Jaki przedmiot w szkole podstawowej bardzo lubią dzieci, ponieważ jest on niesamowicie interesujący?

Kasza jęczmienna
Author: Kupiec
Source: Kupiec
Chodząc do szkoły dzieci uczą się takich przedmiotów jak na przykład matematyka, język polski czy fizyka, lecz również poznają piękno istniejącego wokół świata ucząc się specjalnego tematu.

Dobre szamba ekologiczne

śmieci
Source: pixabay.com
W trakcie teraźniejszego kryzysu finansowego trudno powziąć decyzję jak najlepiej inwestować w przyszłość nie tylko swoją, ale całej planety. Ekologia to bowiem o wiele więcej niż tylko przechodnia moda. Życie w zgodzie z przyrodą jest obecnie w Europie ,a także na całym świecie coraz to bardziej cenione z uwagi na lansowane nadzwyczaj odpowiedzialne podejście człowieka do środowiska naturalnego. Wszędzie inwestuje się dużo w panele słoneczne, żywność ekologiczną, dane materiały budowlane bądź chociażby niezwykłe interesujące rozwiązania, takie jak biologiczne oczyszczalnie
.
Tags: 

Jak zadbać o środowisko? Kilka podstawowych zasad, które prosto możesz wprowadzić w swe życie

biokominek
Author: MULTI
Source: MULTI
Dbanie o ochronę środowiska jest w obecnych czasach na pewno ogromnie istotna – właściwie każdy z nas ma już świadomość, że jeżeli będziemy nadal niszczyć naszą ziemię w takim tempie jak dotychczas, za kilkaset lat stanie się nam ogromna krzywda.

Zakup sprawdzone pieluszki dla swojego dziecka

Helen Doron Early English, dziecko
Author: Helen Doron Early English
Source: Helen Doron Early English
Niemal każdy z nas często potrzebuje jakichś specjalistycznych rzeczy, a nie za bardzo ma pojęcie, gdzie mógłby ich szukać. Kiedy chcesz kupić coś, czego nigdy wcześniej nie nabywałeś i nie wiesz, do jakiego sklepu możesz się udać, wtedy na pewno fajnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie poszukiwanie tych przedmiotów przez internet.

Żywność pozbawiona chemicznych dodatków – moda nie tylko dobra dla zdrowia, ale również pyszna

ekologiczna żywność
Author: a_b_normal123
Source: http://www.flickr.com
Od pewnego czasu obserwuje się w Polsce pogoń za naturą oraz zdrowiem. Polacy coraz chętniej decydują się na uprawianie sportu, a jednocześnie nie zapominają o dobrym dla zdrowia odżywianiu. Popularna żywność ekologiczna każdego dnia pozyskuje nowych fanów. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że na naszych ulicach coraz częściej spotkać można eko sklep.

I Ty musisz rozdzielać śmieci

kosze do segregacji śmieci
Author: Rubbermaid Products
Source: http://www.flickr.com
Segregacja śmieci – jest to w ostatnich czasach bardzo modny temat. Mówi się o nim wszędzie – w mediach, w gronie przyjaciół, a nawet wśród polityków. Ale dlaczego? Pewnie z tego względu, iż segregowanie odpadów nierozerwalnie łączy się ze stanem naszego środowiska naturalnego. Zatem naprawdę istotne jest, aby jak najwięcej osób się tym zajmowało oraz zaczęło to uważać nie za wymysł, ale za coś znaczącego.

Pages