Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Ładne oraz zdrowe zęby muszą być ważne dla niejednego Polaka niezależnie od tego, ile ma lat i gdzie mieszka

Artykuły

Jak wskazują badania — nadal są rodacy, którzy nie myją zębów. Mamy XXI stulecie. Czas to już zmienić.


Ciężko wyobrazić sobie, ale nawet dzisiaj duża część osób nie myje zębów dwa razy dziennie i ich nie nitkuje.


specyfiki
Author: Bill So
Source: http://www.flickr.com


dentysta
Author: Adidas
Source: Adidas


kobieta w koszulce
Author: Lies Thru a Lens 
Source: http://www.flickr.com
Są tacy, którzy nigdy nie byli u dentysty. Te dane mogą zaszokować, ale to prawda. U dużej części rodaków rozpowszechnił się jakiś przedziwny lęk przed dentystami. Prawdą jest, że w latach socjalizmu często rwali oni na żywca, a jakość usług była marna, ale te czasy już jakiś czas temu odeszły w zapomnienie.

Szukasz ciekawych informacji na opisywany temat? To idealna chwila, ponieważ jest napisany pełny raport, który posiada istotne dane na omawiany temat.

Jednak legenda jest wciąż żywa i dużo osób boi się stomatologa bardziej niż diabeł święconej wody. A przecież przyjeżdżają do nas Niemcy i Brytyjczycy, by leczyć ubytki, ponieważ nasze usługi są na niezwykle wysokim poziomie, ale o wiele tańsze. Dlatego musimy przełamać się i udać się na wizytę. Dentysta założy nam teczkę oraz dokładnie sprawdzi nie tylko stan naszego uzębienia, ale również dziąsła czy język. Cierpliwie będzie odpowiadał na wszelkie pytania. Powinniśmy iść do prywatnego gabinetu, gdyż będziemy mieli pewność, że cały sprzęt jest najnowszej generacji, a stomatolog jest na bieżąco ze wszystkimi nowinkami związanymi ze stomatologią. Jeśli spodoba nam się jego podejście do leczenia i ludzi, to możemy zabrać do niego na kontrolę także nasze brzdące.


Musimy uczyć je od samego początku, że wizyty u stomatologa nie są czymś strasznym. Trzeba kontrolować stan swoich zębów przynajmniej raz na sześć miesięcy.