Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Życie w zgodzie z harmonią, czyli krótka rozprawka o zasadach doboru i ustawiania mebli w hotelowych pomieszczeniach

Artykuły

Feng-shui to termin, który wymyślili Chińczycy wiele wieków wstecz, ale zdefiniowane kiedyś prawidła ustawiania mebli w dalszym ciągu są w cenie. Wiek XXI, mimo pogoni za wynalezieniem coraz bardziej pomysłowych urządzeń elektronicznych, nie odcina się całkowicie od obyczajowości. Co więcej, słowo naturalny odmieniamy obecnie przez wszystkie przypadki, więc odejście do lamusa raczej mu nie grozi.
Meble do hotelu jesteśmy w stanie wstępnie podzielić na dwie grupy: te przeznaczone do pokoi i te, które ustawione zostają w recepcji bądź w holach. W pomieszczeniach dla gości muszą obowiązkowo znaleźć się wersalki, ale, o ile to możliwe, można je ustawić według zasad feng-shui, czyli tak, żeby turyści odpoczywali w kierunku północ-południe. Konieczne stają się także szafki nocne (zobacz lampki nocne z kryształkami) i niepokaźne szafy na ubrania. Przydałby się też stolik oraz dwa bądź trzy krzesła.

hotel
Author: Elsie Hui
Source: http://www.flickr.com
W trakcie urządzania pokoi dla gości nie wolno nam w żadnym razie zapominać o zasadzie zdrowego rozsądku. Mówi nam ona o tym, że nadmiar sprzętów bywa niewskazany, a szczególnie warto wystrzegać się zbyt dużej ilości bibelotów (meblehotelowe.wajnert.pl/realizacje/). To właśnie na nich gromadzi się najwięcej kurzu. Należy także zwracać uwagę na to, aby wspomniane tutaj meble do hotelu nie zostały poustawiane przypadkowo - reguła funkcjonalności przypomina nam, że łoża lepiej nie ustawiać tuż obok okna. Deszcz oraz silny wiatr mogą zakłócać niezmącony sen gości.

Z kolei recepcja, która przecież staje się wizytówką całego obiektu, musi prezentować się profesjonalnie. Panie recepcjonistki mają zazwyczaj wyznaczone miejsce za trybunką. To jednak nie koniec.

Namawiamy Cię do zajrzenia do kolejnego artykułu na podobny temat - tam odnajdziesz ekstra wiadomości. Zatem idź do serwisu usługi ogrodnicze wrocław i ciesz się nimi.

Zanim wczasowicze pójdą do swoich kwater, przez moment być może będą chcieli odpocząć po wysiłkach długiej podróży. Dlatego posiadacze obiektów nabywają także takie meble do hotelu, które znakomicie sprawdzą się w wymienionej wcześniej roli - kliknij w link.Pokój hotelowy
Author: Ann
Source: http://www.flickr.com
Obowiązkowym elementem wyposażenia bywają kanapy, niekiedy nawet skórzane, dwa fotele i malutki szklany lub sosnowy stoliczek. Można też wybrać tę bardziej ekonomiczną wersję. A w jej składzie znajdziemy: brązowy stolik wraz z położonymi na blacie materiałami reklamowymi, kilka bądź nawet kilkanaście miękkich krzeseł, komodę, która przywodzi na myśl dobrze znane nam domowe wnętrza. Całości dopełniają trudno zauważalne szczegóły, czyli dla przykładu stojaki na parasole czy ukryte w kącie pomieszczenia wieszaki na palta.