Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Angielski to bardzo istotny język obecnego świata

Artykuły

Mamy szansę żyć w szczególnie zajmującej dobie. Współczesna technologia zapewnia nam możliwości, o których nawet nie śniło się marzyli przedstawiciele poprzednich generacji. Ogromna czeluść dzieli nawet lata młodości naszych rodziców a czasy, w których dojrzewamy my.


Słowniki języka angielskiego
Author: Graham Campbell
Source: http://www.flickr.com
Młodzi z ostatnich dekad wieku kolekcjonowali pocztówki dźwiękowe, przegrywali ukochane utwory z radia na kasety i uzgadniali terminy spotkań bez użycia linii stacjonarnych. () My natomiast mamy do dyspozycji nie tylko komórki, ale i Internet wraz z jego nieprzebranymi zbiorami muzyki, e-mailem oraz wszystkimi aplikacjami pozwalającymi na kontaktowanie się na odległość.

Dzisiaj uważa się, że wynalezienie globalnej sieci i otwarcie jej dla zwykłych osób miało kluczowy wpływ na styl ludzkiego życia w XXI wieku. Oprócz doskonałych rozwiązań komunikacyjnych, Internetowi zawdzięczamy także ułatwienia w zgoła innych dziedzinach naszej egzystencji. Wyprawę do banku możemy zastąpić kilkoma kliknięciami myszy, a sieciowe sklepy czy serwisy licytacyjne otwarły przed nami paletę produktów z całego świata.

Rezultatem pojawienia się Internetu, który wiele osób ocenia krytycznie , jest rozprzestrzenianie się języka angielskiego w niemal wszystkich przejawach życia. Spora część stron (zobacz pozycjonowanie stron Artefakt) w sieci posiada wyłącznie anglojęzyczne wersje, media muzyczne atakują nas amerykańskimi oraz angielskimi utworami, a do ojczystej mowy odbiorców Internetu wkradają się zapożyczenia. Nie zaskakuje więc fakt, że osoby nie komunikujące się w języku Szekspira czują się niezbyt pewnie w sieci i we współczesnym świecie. Zobacz więcej: odnośnik.


nauka angielskiego
Author: University of the Fraser Valley
Source: http://www.flickr.com
Generacja naszych rodziców z pewnością należy do tej grupy.

Ciekawi Cię opisywany tekst? Jeżeli tak, to śmiało kliknij ten odnośnik - to rzeczywiście ważna oferta (https://lubin-adwokat.pl/), która jest godna Twojej uwagi!

Przed kilkoma dekadami normą było nauczanie w szkołach różnego szczebla wyłącznie języka rosyjskiego. Nieliczni wybrańcy mieli okazję zapoznać się z angielską gramatyką i leksyką. Nic straconego!Wszystko da się nadrobić! Rozwiązaniem dla takich osób może okazać się intensywny kurs angielskiego, który szybko zlikwiduje nasze braki i umożliwi bezproblemowe surfowanie po sieci. Wrocław i inne wielkie ośrodki miejskie organizują takie kursy dla swoich urzędników.