Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Auto części, o czym należy pamiętać

Artykuły

Czasami ceny nowych części zamiennych wiążą się z niemałym wydatkiem. Nic więc dziwnego, że poszukujemy alternatywnych rozwiązań. Jednak czy zawsze możemy sobie na pozwolić na "cięcie kosztów"? Kiedy bezpieczniej jest nabyć element nowy, a kiedy sięgnąć po część używaną?
części samochodowe
Author: Don Graham
Source: http://www.flickr.com
Kiedy mówimy o uszkodzeniach części blacharskich z całą pewnością polecamy zastosować elementy używane. Wymiana maski czy klapy na element z drugiej ręki, bez oznak zniszczenia przyniesie większe korzyści niż np. montaż taniego zamiennika. Ich wykorzystanie nie naraża nas na niebezpieczeństwo, poza tym łatwo nam wzrokowo ocenić stan takich elementów. Wybór nowych części do samochodu jest szczególnie ważny, gdy chodzi o części elektroniczne, odpowiadające za nasze bezpieczeństwo. Liczniki, pompy, komputery sterujące poduszkami powietrznymi muszą być fabrycznie nowe.

Wówczas mamy gwarancję co do tego, że część działa bez zarzutu. Sklepy, które profesjonalnie zajmują się sprzedażą części samochodowych znajdziemy w internecie. Czasami są to oferty nowych, oryginalnych części (sprawdź części zamienne do pieców próżniowych) sprzedawanych przez autoryzowane serwisy, lecz w o wiele atrakcyjniejszych cenach niż w sklepach stacjonarnych. Firmy zapewniają nam najwyższej jakości usługi. Zobacz: zobacz (zobacz).

Poza tym możemy skontrolować czy e-sklep istnieje w rzeczywistości. Żadna szanująca się firma nie narazi się na negatywne komentarze na forach internetowych - zadowolenie klienta to dla nich priorytet. Ryzyko, że padniemy ofiarą oszustów jest zerowe. Korzystanie z poleconych sklepów internetowych daje nam gwarancję, że kupione części są sprawne i ich pochodzenie jest zgodne z prawem.
Sklep z elektroniką
Author: Danny Choo
Source: http://www.flickr.com
Często mamy styczność z ofertami w sieci, w których osoby prywatne oferują w sprzedaży części elektroniczne. Należy mimo wszystko wiedzieć, iż kupowanie z niepewnych źródeł może okazać się niemądrym pomysłem. Albowiem nie mamy żadnej gwarancji, iż, kupione przez nas części nie są uszkodzone oraz nie pochodzą z kradzieży. Jeżeli jednak mamy pewność, że części pochodzą z legalnego źródła, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na ich stan, model i numer katalogowy.