Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Bez wątpienia warto postarać się zabezpieczyć swoją przyszłość

Artykuły

Statystyczny Polak, chociaż w sumie nie jesteśmy w tym momencie rodzynkiem, nie może powiedzieć jednoznacznie, że będzie mógł za przykładowo trzydzieści lat żyć na godnym poziomie.


Co prawda zmniejsza się liczba niezamożnych, ale jeśli dzisiaj zarabiamy przykładowo sześć krajowych, a więc jesteśmy całkiem zamożni, to jeżeli za jakiś czas pomniejszy się nam wynagrodzenie o połowę, to generalnie w dalszym ciągu nie będziemy musieli klepać biedy i stać w MOPS-ie po socjal, ale z pewnością odczujemy na własnej skórze spore zmiany - na gorsze. Co w takim razie można zalecić tym ludziom, którzy chcieliby jakoś zabezpieczyć swoją przyszłość? Zresztą nie chodzi wyłącznie o własny byt, lecz także przyszłość własnych pociech. No cóż, na całe szczęście możemy całkiem nieźle zadbać o przyszłość.
Pieniądze, Euro
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu

Początkowo trzeba inwestować w chociażby grunty rolne. Fakty są takie, że wciąż mocno opłaca się zakupić grunty, ponieważ przecież w dalszym ciągu ich wartość szybko wzrasta. W zasadzie grunty są już teraz bardzo drogie, a co najbardziej istotne, ich wartość nieustannie wzrasta. W zasadzie ciężko sprzedać dom na prowincji, ale z działkami rolnymi w większości przypadków nie ma żadnego kłopotu.

Spodobał Ci się przeczytany tekst? Jeśli tak, to z pewnością sprosta Twoim wymaganiom też bieżący tekst, który stworzyliśmy w linku poniżej.

Warto także zainwestować w wino czy dzieła sztuki, na przykład obrazy nieznanych, lecz porządnych malarzy. W naszym kraju tworzy bardzo wielu wybitnych artystów, a więc warto nawet pozyskać kredyt gotówkowy dla firm, jeśli nie mamy za dużo pieniędzy na inwestycję, lecz bardzo lubimy ryzyko. Właśnie - są takie rodzaje inwestycji, które są wielce ryzykowne, ale nie jest powiedziane, że ryzyko we wszystkich przypadkach popłaca.


Idealny wariant - zainwestujemy sporą część kasy w trochę bardziej ryzykowne segmenty, lecz również nie będziemy zapominali, że aby potem nie obudzić się bez niczego, bez cienia wątpliwości trzeba rozejrzeć się za takimi inwestycjami, które zapewne nie dadzą wiele zaoszczędzić, ale przynajmniej uciekniemy przed galopującą inflacją. Chociaż kryzys ekonomiczny sprawił, że ciężko w 100% zaufać wielkim bankom, to jednakże mimo wszystko prawda jest taka, że takie chociażby konta oszczędnościowe są naprawdę godne naszego zainteresowania. Nie obawiajmy się trzymania pieniędzy w bankach, ponieważ to tak czy siak sporo bezpieczniejsze miejsce, niż przysłowiowa skarpetka.