Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Białystok - miasto wielu rozmaitych możliwości, które stale się rozwija

Artykuły

Ciąża to bezsprzecznie niesłychanie magiczny okres w życiu praktycznie każdej kobiety. Dziewięciomiesięczne oczekiwanie nierzadko wypełnia radość, lecz również mnóstwo różnego rodzaju obaw.


Młodzi rodzice czynią wszystko, co w ich mocy, aby przygotować się na nadejście nowego członka rodziny.


lokale
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Narodziny dziecka przeżywane w spokojnej atmosferze domowego zacisza, bez pośpiechu, niepotrzebnej medykalizacji owego fizjologicznego procesu to marzenie niejednej pary. Poród w domu Białystok jest tego świetnym dowodem zyskuje coraz większe grono zwolenników, chociaż ich liczba wciąż nie jest tak duża jak na zachodzie Europy - zobacz poród w domu z Eko (zdrowa żywność - link)-Med System. Jesteśmy daleko w tyle za Holandią, Niemcami, Wielką Brytanią lub Austrią. Czemu tak się dzieje? Powodów jest co najmniej kilka. Nad Wisłą, w dalszym ciągu pokutuje przekonanie, że szpital stanowi najbezpiecznejsze miejsce do narodzin małego człowieka. Widać więc wyraźnie jak wiele mamy jeszcze do nadrobienia.

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat przedstawiony w naszym artykule? Zatem zachęcamy - kliknij ten link (https://ptak-pogrzeby.pl/uslugi/) i przeglądaj nowe ciekawe treści.

Zresztą nie tylko w przywołanej kwestii.Wiele do życzenia pozostawia także opieka nad osobami starszymi Białystok ma tego świadomość. Władze miejscowości „dwoją się i troją”, żeby poprawić sytuację seniorów. Buduje się coraz więcej domów pomocy, gdzie ludzie starsi mogą uzyskać niezbędne wsparcie.


Ponadto, w sieci, a także gazetach możemy znaleźć szereg anonsów w rodzaju: „zaopiekuję się osobą starszą”. Czy to wystarczy? Na pewno nie, ale Białystok znajduje się na dobrej drodze. Czytaj więcej na .