Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Broszurki promocyjne najlepszą odmianą promocji w branży spożywczej

Artykuły

Pierwsze broszury promocyjne pojawiły się w naszym kraju w dziewięćdziesiątych latach, wraz z wejściem na nasz rynek hipermarketów. Współcześnie nie tylko przez sprzedawców, ale też przez samych nabywców są postrzegane jako główny środek wymiany informacji sieci z klientem. Nawet nieduże sieci sprzedażowe, posiadające ledwo kilkanaście marketów publikują gazetki promocyjne.


Jedną z efektywnych form marketingu jest pokazanie nabywcy ceny sprzed oraz po promocji, sposób ten stosują gazetki reklamowe. Nadto przekaz jest wzmacniany informacją, że taka okazja jest jedynie chwilowa.link do www lampyilampki.pl lampyilampki.plGazetki promocyjne mają również utrwalić konkretną markę w świadomości nabywców. Zadania gazetki reklamowej to: reklama propozycji sieci, zwiększenie rozpoznawalności marki i przekazanie informacji o lokalizacji punktów handlowych.

promocja
Source: flickr.com
Gazetki promocyjne to jeden z popularniejszych sposobów informowania potencjalnych klientów o najatrakcyjniejszych ofertach, otwarciu nowego hipermarketu bądź też jego modernizacji. Aż 50% konsumentów wybiera gazetki reklamowe jako najważniejsze źródło wiedzy o promocjach w sektorze spożywczym. Gazetki promocyjne to stosunkowo prosty i tani sposób dotarcia do konsumenta, można je dystrybuować lokalnie, umieszczając na utworzonych w tym celu stoiskach w hipermarketach albo roznosząc je po najbliższej okolicy. Wskutek owych przedsięwzięć reklama - betonowe obciążenie trafia do potencjalnych klientów i kusi ich promocjami.

Coraz częściej gazetki promocyjne dostępne bywają w edycyj on-line. Nie jest to dziwne, sieć internetowa jest dzisiaj medium o najogromniejszej potędze oddziaływania. Tak sieci sprzedażowe, jak także poświęcane temu serwisy oferują nabywcom możność czytania ulotek w internecie. Na skutek tego ewentualni nabywcy mogą przyrównywać ceny i bieżące promocje siedząc wygodnie w swoim fotelu.


klienci
Author: daryl_mitchell
Source: http://www.flickr.com
Coraz sporzej sklepów pozwala też na kupowanie za pośrednictwem internetu co jest niezwykle wygodnym dla konsumenta rozwiązaniem. Nie bez znaczenia jest też temat ekologii. Wytworzenie bowiem 40 tysięcy papierowych gazetek promocyjnych wymaga powalenia około 20 drzew, prócz tego wymaga zużycia wydatnej ilości energii oraz wpływa na zanieczyszczenie wody, tymczasem publikacja on-line nie wiąże się z takimi stratami dla przyrody.