Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Co sądzić o depilacji laserem? Pojawiło się już tak dużo mitów, że trudno się połapać. A jak jest naprawdę?

Artykuły

Przyznajmy to, że każda z nas pragnie mieć piękną skórę przez cały czas. Są też inne kwestie, jak regularne golenie nóg czy brak wprawy w woskowaniu. Co poczynić, kiedy owłosienie to poważny problem? Szukasz efektywnej metody, ale już tracisz nadzieję, iż da radę to odmienić? Szukasz metody dzięki jakiej pozbędziesz się niechcianych włosków na dłuższy czas? Jeśli tak, to depilacja laserowa jest faktycznie dla Ciebie.


Depilacja laserem, inaczej nazwana epilacją to niezbędny must have dla modelek czy aktorek. Od kilku lat mogą już z tego korzystać również zwykłe kobiety, choć przydaje się również dla mężczyzn (). Kusi obietnicą likwidacji zbędnego owłosienia efektywnie i prawie bezboleśnie. Należy jednocześnie przyznać, że istnieje sporo opinii na ten temat, niektóre prawdziwe,
Depilacja laserowa nóg
Author: Elite
Source: Elite
pozostałe nieprawdziwe. Jak więc jest z najbardziej istotnymi sprawami które dotyczą depilacji? Jedno z ważniejszych pytań to czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

Na pewno, gdyż laser to bezinwazyjna metoda depilacji. Nie przyczynia się do tego, iż nasza skóra będzie uszkodzona czy choćby podrażniona. Być może więc używana w tak wrażliwych miejscach jak pachy, twarz lub okolice bikini. Wiązka światła lasera nie narusza delikatnego naskórka, za to robi, to co powinna – niszczy mieszki włosowe. A czy jest to bolesne? Niestety, troszeczkę tak, chociaż wiele osób twierdzi, że jest zupełnie bezbolesny. Całe szczęście ból(zobacz medycyna estetyczna wrocław) jest bardzo mały, gdyż możesz odczuwać lekkie pieczenie lub szczypanie. Wiadomo jednak, odczucia te są indywidualne, są zależne od Twojej tolerancji na ból. Jest jednakowoż pewna zależność, jaka mówi, że im bardziej grube włoski, tym bardziej odczuwalne impulsy.


Każdy tego typu zabieg jest wspomagany przez specjalny dodatek zmniejszający ból, na przykład, zimny żel, schłodzona końcówka lasera. A czy każdy może się poddać takiemu zabiegowi? To nie do końca możliwe, bo jest wiele przeciwwskazań do zabiegów z laserem, przykładowo ciąża, bielactwo czy padaczka.

Jeżeli zainteresował Cię zaprezentowany zagadnienie, odwiedź serwis biorezonans szczecin, gdzie znajdziesz dodatkowe info. Poszerz swoją wiedzę!

Jeśli natomiast masz tendencje do przebarwień to korzystniej sprawdzi się maszynka do golenia albo wosk w plastrach. Optymalnym rozwiązaniem będzie na pewno Cosmelan. Jest to niezwykle skuteczna terapia, jaka usuwa plamy barwnikowe pochodzenia hormonalnego. To na pewno skuteczna alternatywa, jeśli nie możemy skorzystać z depilacji laserowej.