Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Co uczynić, kiedy najbardziej na świecie pragnie się dziecka i nie można go mieć? Dowiedz się, jakie są rozwiązania

Artykuły

W RP na bieżąco się alarmuje, iż rodzi się zbyt mało dzieci. Winę za taki stan rzeczy zrzuca się na pęd do kariery (zapracowani młodzi Polacy stawiają wpierw na rozwój zawodowy, a dopiero następnie na rodzinę), chęć dłuższego korzystania z dostępnych rozrywek (dzieci jest obowiązkiem, który części kojarzy się z brakiem możliwości uczestniczenia w życiu towarzyskim) albo brak pieniędzy (potomstwo dla wielu to zbyt duży wydatek). Jest jednak też spora grupa Polaków, która dziecka pragnie najmocniej w życiu, a pomimo tego, nie może go urodzić.
lekarz
Author: COD Newsroom
Source: http://www.flickr.com
Powodem częstokroć są problemy ze zdrowiem (w obecnych czasach znacznie więcej jednostek chorobowych dotyka młodych osób aniżeli ich rówieśników kilkadziesiąt lat temu). Ogromnym problemem jest też zbyt rzadkie jajeczkowanie u przedstawicielek płci żeńskiej i za mała liczba plemników (ewentualnie ich niewielka ruchliwość) u mężczyzn.

Jeśli możesz uzyskać inne informacje na ten temat, to wykorzystaj to oraz kliknij na umieszczony poniżej link i przeczytaj informacje (http://www.rehaexpert.pl/oferta/terapia-bolow-kregoslupa/).

Dla osób, które od dłuższego czasu starają się o dziecko – niestety bez efektu – wyjściem jest klinika leczenia niepłodności. To miejsce, gdzie doktorzy naprawdę potrafią pomóc, nie powinno się zatem obawiać czy wstydzić tam pójść. Klinika Alkater - (esperal warszawa) leczenia niepłodności jest po to, aby przeprowadzać badania, definiować problem a przede wszystkim starać się znaleźć rozwiązanie.
Bywa, iż kobieta jest zdrowa, a za brak zapłodnienia odpowiadają zbyt słabe plemniki przedstawiciela płci męskiej. Rzecz oczywista można robić wszystko, by je wzmocnić – i od tego zazwyczaj się zaczyna. Gdy jednakże podejmowane działania nie skutkują, można wziąć pod uwagę bank spermy (zobacz dodatkowe informacje). Wprawdzie w naszym państwie nie jest on jeszcze tak powszechny (na przykład w USA bank spermy jest czymś dobrze znanym i materiał tam zgromadzony jest naprawdę liczny; z usług korzystają nie jedynie pary w związku małżeńskim które nie mogą mieć dzieci, ale i samotne dziewczyny – a nawet ludzie tej samej płeć, co wciąż wzbudza w pewnych kręgach ogromne kontrowersje), jednakże coraz więcej naszych rodaków zdaje sobie sprawę, iż taki istnieje i że często bywa wielką szansą dla par które mają problem z niepłodnością. I ten fakt naprawdę cieszy. Dzięki temu szans na dziecko przybywa.