Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Jaką butelkę na wodę wybrać, by cieszyć się z nowego nabytku?

Artykuły

Czy zdajesz sobie sprawę, co jest podstawowym komponentem ludzkiego ciała? To woda - płyn, bez jakiego nie przeżyliśmy dłużej niż kilka dni. O ile bez pożywienia mamy szansę przeżyć przez miesiąc, o tyle bez wody wytrzymamy do tygodnia. Jest nam niezbędna do życia, a każdego dnia musimy pić ok. 2,5 litra, chyba że systematycznie ćwiczymy albo pracujemy w miejscach o wysokich temperaturach, wówczas ta ilość może wzrosnąć do nawet 4-5 litrów. Jednak teraz już nie będziesz musiał raz na parę dni kupować zgrzewki wody, wystarczy właściwa butelka na wodę z filtrem.


butelka na wodę
Author: The Official CTBTO Photostream
Source: http://www.flickr.com
Choć na rynku jest sporo butelek, jakie możemy wykorzystać, to na szczególną uwagę zasługuje jedna z nich. To butelka z filtrem węglowym, która sprawi, iż nareszcie nie będziesz zmuszony wciągać do domu 5-litrowych baniaków bądź następnych butelek oraz buteleczek. Czym się cechuje? To przede wszystkim butelka wielokrotnego użytku, dlatego będziemy mogli ją wykorzystywać przez długi czas, wystarczy oczywiście regularnie zmieniać filtr węglowy, który jest jej najistotniejszym elementem.

Dzięki filtrowi możemy wlewać do butelki ( zobacz również butelka termiczna na wodę) wodę prosto z kranu, nie martwiąc się o zanieczyszczenia, jakie dostają się razem z nią. Filtr usuwa wszystko co szkodliwe, równocześnie zachowując wartościowe dla organizmu pierwiastki i minerały. Nie musimy czekać na filtrowanie wody, gdyż dochodzi do tego automatycznie razem z jej wlewaniem. Butelka z filtrem węglowym jest również niebywale stylowa, zatem możemy zabrać ją ze sobą właściwie wszędzie, bawiąc się kolorami filtrów kiedy przyjdzie czas ich wymiany – a starcza na około 300 napełnień, co jest stosunkowo dobrym wynikiem.
butelka
Author: Dan Markeye
Source: http://www.flickr.com
Dobrze też zainwestować w dzbanek z filtrem, by cieszyć się czystą wodą również w domu. Autor:


Nasz organizm w ponad połowie swojej objętości składa się z wody, więc nie zapominajmy o jej piciu. Nie warto zastępować jej napojami czy zbyt słodkimi sokami, gdyż sama woda jest bardzo zdrowa, a jej regularne picie efektywnie usuwa z naszego organizmu szkodliwe toksyny i zwalcza wiele dolegliwości, a zwłaszcza tych związane z żołądkiem, w tym zaparć czy wzdęć. Dlatego jak najszybciej kupmy przedstawioną butelkę, a codziennie będziemy mogli cieszyć się wyjątkowym smakiem wody i zatroszczymy się o swoje zdrowie.