Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Jak najlepiej zwiększyć biust? Tak by było zdrowo i w pełni bezpiecznie, a jednocześnie skutecznie? Jest na to odpowiednia metoda

Artykuły

Marzysz o idealnym biuście, ale nie chcesz implantów? Jest na to świetna metoda! Jesteś w stanie swój biust zwiększyć tłuszczem. Brzmi to zaskakująco, ale to naprawdę świetny sposób. Piersi po takim zabiegu prezentują się naturalnie, co najbardziej istotne nie posiadają w sobie protezy silikonowej (jaka może wiązać się z różnymi kłopotami zdrowotnymi).

Taki zabieg powiększania biustu tłuszczem zachodzi w dwóch etapach.

Ten odnośnik do serwisu klinika stomatologiczna gdańsk kieruje do bardzo ciekawej strony, która ma równie intrygujące dane na omawiany wątek.

Pierwszy z nich to liposukcja, czyli pobranie tłuszczu i jego przygotowanie. Kolejny etap to wielowarstwowe przeszczepienie tłuszczu do piersi. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym. To wtedy pobiera się niezbędną ilość tłuszczu z różnorodnych miejsc, na przykład z brzucha lub ud. Po uzyskaniu tego materiału tworzy się odpowiednią substancję, w jakiej oddziela się bezużyteczne, płynne frakcje. Następnie przez nieduże nakłucia, dość cienkimi kaniulami podaje się tłuszcz.

W przypadku gdy musisz odnaleźć poza tym także inne pokrewne dane na przedstawiany wątek, to więcej zobaczysz na portalu (http://okulus.pl/), do którego odsyłacz jest w tym miejscu.

Wykonuje się to cienkimi pasmami, pomiędzy skórą a gruczołem. Podaje się także pod gruczoł piersiowy, na przykład do mięśnia piersiowego, a także wokół piersi.

biust
Author: Ava
Source: http://www.jagna.pl
Dzięki takiemu zabiegowi uzyskujemy jędrne oraz większy biust. Co ciekawe, dzięki liposukcji pozbywamy się niezbyt lubianych fałd, czy to na brzuchu czy w okolicach ud (strona ). Ważne jednocześnie, ażeby pamiętać, iż przeszczepiony tłuszcz to żywa tkanka, tak więc jeżeli ma normalnie funkcjonować w nowym miejscu to zabieg musi być przeprowadzony bardzo dokładnie, a materiał musi być pobrany w odpowiedniej ilości. Zbyt wielka ilość tłuszczu może spowodować, że jego nadmiar może się nie zagoić. Profesjonalny chirurg, jak powiększanie biustu tłuszczem Wrocław, umie określić to przed zabiegiem dobierając właściwą ilość tłuszczu, który może użyć do przeszczepienia piersi pacjentki.Powiększanie piersi własnym tłuszczem to zabieg niemal doskonały, a to dlatego, iż piersi wyglądają w pełni naturalnie. Co istotne, nie mają w sobie ciała obcego, zaś wynik tego zabiegu jest faktycznie zadowalający dla przeważającej większości pacjentek. Ponadto, liposukcja wyszczupla sylwetkę, co jest istotne dla wielu kobiet. Pamiętajmy jednakże, jeżeli pragniemy stosunkowo duży biust to potrzeba przeprowadzić kilka zabiegów. Etap rekonwalescencji po zabiegu nie trwa długo, jest również mało bolesny.