Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Jak należy trzymać lekarstwa? Jakie normy trzeba spełnić, aby wszystko było w jak najlepszym porządku?

Artykuły

Magazynowanie lekarstw to proces bardzo wymagający, bo skoncentrowany na zagwarantowaniu odpowiednich momentów składowania i dystrybucji, wszystko po to, by zagwarantować ochronę zebranych leków. Zatem jaki powinien być przygotowany magazyn na leki?

leki
Author: Random Retail
Source: http://www.flickr.com
Branża farmaceutyczna musi kierować się własną specyfiką i ma jasno wyznaczone wymagania, na które składają się nie tylko wysokie, ściśle określone standardy technologiczne, ale także doskonale działająca logistyka (sprawdź najnowsze oferty na: kador logistyka przemysłowa) i magazynowanie.

Intrygują Cię przedstawiane tu sprawy? Jeśli tak, to kliknij dodatkowo ten link - znajdziesz tu ważne informacje (http://www.fmk.pl/slimaki-spozywcze/), które również Cię zainteresują!

Magazynowanie farmaceutyków to proces niezwykle ważny, bo skoncentrowany na zapewnieniu właściwych warunków przetrzymywania i dystrybucji, wszystko po to, aby zagwarantować chronienie składowanych leków. Jak więc wybrać odpowiedni magazyn?Klienci tej branży mogą zwracać szczególną uwagę na jakość powierzchni magazynowej. Jedynie obiekty najwyższej jakości są w stanie wypełniać sztywne wymogi Nadzoru Farmaceutycznego. Dla farmaceutów liczy się tez oczywiście usytuowanie obiektu – kluczem jest zwiększenie efektywności łańcucha dostaw – a także profesjonalne i elastyczne podejście dewelopera do inwestycji.

Bardzo ważnym dla przedsiębiorstwa farmaceutycznego elementem idealnego magazynu jest duża izolacyjność ścian. leki powinny być składowane w odpowiedniej temperaturze, która dla znacznej liczby leków nie powinna przekraczać 25 stopni C, jednak są także tego rodzaju produkty farmaceutyczne, których temperatura przechowywania jest odmienna, dlatego możliwość ustalania temperatury magazynu jest tak bardzo ważna.

chłodnia
Author: Steve Snodgrass
Source: http://www.flickr.com
Musimy pamiętać, że szczególnie w tej branży istotne jest zapewnienie bezpieczeństwa oraz zdolność zagwarantowania niezmiennych i właściwych warunków trzymania. W związku z tym, z uwagi na specjalistyczne normy określające warunki przechowywania produktów farmaceutycznych, magazyny są zaopatrzone w chłodnie.

[Są to specjalne pomieszczenia oddzielone od pozostałej części hali przegrodami o podwyższonej izolacyjności termicznej. Określony przez Nadzór Farmaceutyczny i najemcę reżim w zakresie temperatury oraz wilgotnościowy utrzymywany jest w niezwykle wąskich zakresach i pilnowany za pomocą najnowocześniejszych jednostek chłodzących i automatyki. Wartości temperatury są na bieżąco monitorowane, a na życzenie klienta mogą być także zapisywane. Poszukujesz odpowiedniego miejsca? Sprawdź powierzchnie magazynowe do wynajęcia - Wrocław.