Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Jak Polacy wybierają stomatologa, czyli dlaczego renomowane gabinety niekiedy potrzebują polecenia

Artykuły

Wizyta u dentysty jest owiana złą sławą i chyba niedużo da się uczynić, aby gabinety nie stawały się przedmiotem nocnych koszmarów. Ci bardziej zabobonni chorzy wolą nie rezerwować wizyty w trzynasty dzień miesiąca i zwracają uwagę, aby w drodze do polikliniki kruczoczarny kot nie zabiegł im drogi. Niektórzy panowie i niektóre kobiety po trzydziestce należą do grona szczęśliwców, którzy mają godnego zaufania dentystę, a inni muszą go czym prędzej poszukać, wykorzystując parę sprawdzonych sposobów.

Gabinet dentystyczny
Author: SunnyView Dental
Source: http://www.flickr.com
W pierwszej kolejności najprawdopodobniej najchętniej korzystamy z porady członków dalszej rodziny lub przyjaciół. Pacjenci wyleczeni z uporczywego bólu zęba bardzo dobrze wiedzą, które przychodnie dentystyczne omijać, a jakie warto rekomendować. Niekiedy złą lub dobrą sławą cieszą się konkretni lekarze, wtedy rekomendacja bądź jej brak będzie dotyczyć danej osoby. Najistotniejsze jednak bywa to, żeby słowa dentysta dentysta ursynów Wrocław czy leczenie kanałowe Kraków nie kojarzyły się później, czyli po zabiegu, z traumatycznymi przeżyciami.

Jeżeli teściowe nie mogą polecić żadnego dobrego dentysty, to wtedy przyszłym pacjentom pozostają tylko samodzielne poszukiwania. Sieć jest tutaj niemalże ostatnią deską ratunku. Jeżeli ktoś powinien jak najszybciej znaleźć się na fotelu stomatologicznym, to będzie szukał placówek otwartych siedem dni w tygodniu. A takie gabinety działają głównie w wielkich miastach - wpisanie w wyszukiwarkę frazy stomatolog we Wrocławiu całodobowo powinno przynieść pozytywne efekty.


Dentysta
Author: 95Berlin
Source: http://www.flickr.com
Odszukanie najlepszej placówki powinno również uwzględniać opinie byłych pacjentów. A internet bywa wypełniony pokaźną liczbą mniej lub pochlebnych wpisów. A z racji tego że uwielbiamy ciskać gromami, to w sieci odszukamy przede wszystkim negatywnie oceniające wypowiedzi.

Jednakże zamiast koncentrować się na negatywach komentarzach i jeszcze dodatkowo podnosić sobie ciśnienie, korzystniej wpisać w Google hasło dobry gabinet stomatologiczny Wrocław i brać pod uwagę jedynie te ośrodki, które są w zdecydowanej części przypadków pozytywnie oceniane. A niekiedy lepiej nie wierzyć zbytnio surowym wpisom, gdyż pacjenci są w niektórych przypadkach nieco niesprawiedliwi, a swoje komentarze umieszczają w internecie nierzadko pod wpływem zdenerwowania.