Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Jak poradzić sobie z zalewem informacji i dokumentów w firmie

Artykuły

W dzisiejszej gospodarce jednym z najcenniejszych towarów jest informacja. Mawia się nawet że ten kto ma informacje posiada władzę. W pewnym sensie jest to prawda. Jednak sama informacja nie wystarczy. Można sobie wyobrazić iż pewna instytucja posiada ogromną ilość informacji, lecz na nieszczęście jest ona zarejestrowana w antycznym języku, którego nikt nie umie przeczytać. Nawet gdyby informacje w owym zbiorze były najcenniejsze na globie nic nam to nie da, ponieważ nie umiemy ich przeczytać oraz zinterpretować.

Wykres
Author: Przemek Zawadzki
Source: http://www.flickr.com
Jednym słowem, najistotniejsza jest interpretacja, nie zaś sama wiadomość. Rzecz jasna dziś w większości sytuacji nie ma kłopotu z odczytywaniem informacji jak też jej analizą. Tymczasem coraz większym problemem jest ilość informacji która do nas dociera. Przebieg analizy staje się tym samym coraz trudniejszy, a przez to droższy.

Istnieje tymczasem rada na wspomniany kłopot - automatyzacja procesu rozróżniania dokumentacji - dzięki temu rozwiązaniu właściwe informacje trafią prędzej do odbiorców. Ażeby było to możliwe należy wyposażyć naszą firmę w tak zwany komputerowy system wymiany a także zarządzania informacją.

Czy posiadasz pytania odnośnie do omawianej tematyki? Jeśli tak, to kliknij tutaj i poznaj informacje (https://www.adwokat-wroclaw.com.pl/) na prezentowane zagadnienie - z pewnością będą one niezwykle interesujące.

Można przemyśleć kupno produktów firmy Kofax, lidera w projektowaniu systemów przetwarzania informacji. Aplikacja Kofax Transformation Modules porządkuje komputerowo takie dowody jak faktury jak też inne papierowe dokumenty przetwarzane zostają na ergonomiczną elektroniczną formę (dodatkowe informacje na stronie).


Laptop i rachunki
Program Kofax Transformation Modules z pomocą skanera rozpoznaje oraz segreguje zmieszane dokumenty, wydobywa z formularzy medycznych dla przykładu druczków L4 potrzebne informacje tak, iż przygotowanie dokumentacji płacowo-kadrowej staje się znacznie łatwiejsze, dzięki czemu tańsze. Kolejnym działem w którym wydaje się celowe wykorzystanie oprogramowania Kofax Transformation Modules może być dział zleceń, automatyzacja przetwarzania dokumentów przetargowych.

Wciąż masz znaczne problemy ze znalezieniem dobrej oferty? Nie przejmuj się - sprawdź te propozycje, one na pewno Cię nie rozczarują.

Zastosowanie takich rozwiązań to nie wyłącznie obliczalne oszczędności pieniężne ale też korzyści dla przyrody dzięki ograniczeniu wytwórczości papierowych dokumentów. Wirtualny obieg dokumentów jest również na pewno wygodniejszy od tradycyjnego a także odporniejszy na uszkodzenia.